Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II: Scholar of the First Sin - PC vs PS4 vs PS3

11 postów w tym temacie

Granie w 60 klatkach zdecydowanie polepsza odbiór. Miodzio.
Chciałbym aby Arma 3 podczas walk z dużą ilością wojska i sprzętu działała mi w co najmniej 60 fps. To moje największe marzenie jako gracza. Oczywiście mowa o ustawieniach ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ogrom włożonej w ten port pracy ;-). Różnice są powalające, na PS4/Xone będzie to zupełnie inna gra niż ten "early acces" który mam na X360. Brawo From, brawo Namco - mogliście pójść po linii najmniejszego oporu, a tutaj widać, że nad nową wersją komuś chciało się przysiedzieć ! Jest sens żeby kupić jeszcze raz :) !

ps. Z czystej ciekawości - jak ostatecznie potoczyły się losy wersji PC ? Trzeba będzie bulić za upgrejd do DX 11, czy Namco się zlitowało i upgrejd będzie za friko ? A może wujek Gaben pozwoli "odspawać" starą wersję... nie no, tu żartuję oczywiście, za dobrze by było ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ps. Z czystej ciekawości - jak ostatecznie potoczyły się losy wersji PC ? Trzeba będzie
> bulić za upgrejd do DX 11, czy Namco się zlitowało i upgrejd będzie za friko ? A może
> wujek Gaben pozwoli "odspawać" starą wersję... nie no, tu żartuję oczywiście, za dobrze
> by było ;-).


trzeba bulić a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 wygląda strasznie przejaśnione. Bez sensu, miałem nadzieję, że remaster definitive edition będzie bardziej mroczna, a tu nope. Graficznie nic nie zmienili, tekstury te same. Na kompie wystarczy mi "stare" DkS2, a na pleju będzie bloodborne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls 2 akurat pochwalić się niczym nie może. Ta gra ma grafikę z roku 2001 jak nie wcześniej. Przecież w zamkniętych pomieszczeniach i jaskiniach to wygląda makabrycznie. Jak zacząłem w to grać, załamałem się. Wszystko to jedne wielkie, nałożone na siebie tekstury. Skały, trawa, ściany, drabiny, sama postać rodem z Nightmare Creatures. No może przesadziłem, ale bardzo blisko. Załamałem się gdy odpaliłem tą grę, bo wiem, że wszyscy się nią jarają :/ jak na te czasy, to totalna kpina. Jak podchodzisz na samym początku gry do krawędzi, widzisz tło. Jedna, wielka niedbała tapeta. Jak można się tym jarać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 11:45, Levario napisał:

Dark Souls 2 akurat pochwalić się niczym nie może. Ta gra ma grafikę z roku 2001 jak
nie wcześniej. Przecież w zamkniętych pomieszczeniach i jaskiniach to wygląda makabrycznie.
Jak zacząłem w to grać, załamałem się. Wszystko to jedne wielkie, nałożone na siebie
tekstury. Skały, trawa, ściany, drabiny, sama postać rodem z Nightmare Creatures. No
może przesadziłem, ale bardzo blisko. Załamałem się gdy odpaliłem tą grę, bo wiem, że
wszyscy się nią jarają :/ jak na te czasy, to totalna kpina. Jak podchodzisz na samym
początku gry do krawędzi, widzisz tło. Jedna, wielka niedbała tapeta. Jak można się tym
jarać??


gdybyś był w stanie zrozumieć, że zawartość jest ważniejsza od oprawy graficznej, nie pisałbyś takich postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 11:58, Joka013 napisał:

gdybyś był w stanie zrozumieć, że zawartość jest ważniejsza od oprawy graficznej, nie
pisałbyś takich postów...


gdybys byl w stanie zrozumiec, ze jest to topic o roznicach graficznych wlasnie, nie pisalbys takich postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widać ogrom włożonej w ten port pracy ;-). Różnice są powalające, na PS4/Xone będzie
> to zupełnie inna gra niż ten "early acces" który mam na X360. Brawo From, brawo Namco
> - mogliście pójść po linii najmniejszego oporu, a tutaj widać, że nad nową wersją komuś
> chciało się przysiedzieć ! Jest sens żeby kupić jeszcze raz :) !
>
> ps. Z czystej ciekawości - jak ostatecznie potoczyły się losy wersji PC ? Trzeba będzie
> bulić za upgrejd do DX 11, czy Namco się zlitowało i upgrejd będzie za friko ? A może
> wujek Gaben pozwoli "odspawać" starą wersję... nie no, tu żartuję oczywiście, za dobrze
> by było ;-).

Jak dla mnie to czyste złodziejstwo. Takie popierdółki to powinien załatwić normalny patch, bezpłatny patch. Zwłaszcza, że wydane wcześniej wersje miały od groma niedoróbek i były pozbawione jednego z kluczowych aspetków fabuły, sprzedawanego później jako DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na PS4 wygląda strasznie przejaśnione. Bez sensu, miałem nadzieję, że remaster definitive
> edition będzie bardziej mroczna, a tu nope. Graficznie nic nie zmienili, tekstury te
> same. Na kompie wystarczy mi "stare" DkS2, a na pleju będzie bloodborne.

Jak dla mnie to gama jest po prostu źle ustawiona przez osobę robiącą testy. Na kompa ciemna na ps3 średnia, Ps4 za jasna. Ktoś chyba w opcjach gry nie grzebał, albo chociaż na monitorze czy tv. Rozumiał bym tekstury, jednak game da się dostosować w opcjach tak by wszędzie było podobnie. Takie testy zajeżdżają amatorką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować