Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: porównywanie sprzedaży CoD: Advanced Warfare do rekordowych części jest niesprawiedliwe

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Call of Duty: Advanced Warfare zarobiło co prawda miliard dolarów, ale najpopularniejszymi odsłonami serii pozostają obie części Black Ops. A czego Activision spodziewa się po tegorocznym CoD-zie?

Przeczytaj cały tekst "Activision: porównywanie sprzedaży CoD: Advanced Warfare do rekordowych części jest niesprawiedliwe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem CODa od czasów COD 4 i tak już pozostanie, ja mówię tylko raz, a mówiłem, że już więcej tego nie kupię i dobrze mi z tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą powyżej. Tylko ja swoją przygodę z tym tasiemcem skończyłem na CoD:BO i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten miliard, to chyba młode pokolenie nabiło.
Ja też już nie pamiętam kiedy zagrałem w jakiegoś CODa, ale było to lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 14:48, vegost napisał:

Milard $ to b.dobry wynik. Lepszy, niż u konkurencji, który ma jeszcze gorszego tasiemca.

Eh, ten niefortunny dobór słów.. Co znaczy,że konkurencja ma gorszego tasiemca? Domyślam się, że masz na myśli Battlefielda. I można tu praktycznie od razu podważyć twierdzenie, jakoby BF był tasiemcem(moooże jest, ale tylko od części 3 i na 4 skończywszy lol...). I czy jest gorszy to już kwestia gustu.
Dla mnie chociażby Battlefield jest wiele POWAŻNIEJSZĄ grą od Call of Duty. Większe mapy, pojazdy, walka(w Black Opsie zawsze bawiło mnie kładzenie się w 1v1, by zmniejszyć obszar trafień. Cóż, wyglądało to zawsze komicznie), lepsza grafika z wymaganiami do przyjęcia(4 chyba lepiej mi działa od 3), odczucia z dzierżenia broni;), i taktyczne podejście w multi(pomijając zombie biegających od czapy). Wybaczcie, ale CoD dla mnie zawsze będzie niepoważny ze swoim bieganiem w kółko po planszy(by przypadkiem na kogoś trafić), plastikowymi karabinkami i powtarzaniem tego samego co roku.
Uprzedzam, mimo wszystko, gdy grałem w CoDa, miałem przyjemność z gry. Więcej zalet ma jednak moim zdaniem Battlefield wyciągając z Ciebie więcej skilla na co trzeba poświęcić więcej czasu;). A na te dwa jednocześnie "tasiemce" mnie nie stać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie kupiłem CODa od czasów COD 4 i tak już pozostanie, ja mówię tylko raz, a mówiłem,
> że już więcej tego nie kupię i dobrze mi z tym ;]

O jak miło przypomniałeś mi zaraz instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gra, która wyszła również na nowe konsole miała jak coś większą możliwą bazę odbiorców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować