Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna obsada Tekkena 7 ujawniona

21 postów w tym temacie

"Nie mogło zabraknąć jednak wielkich powrotów. " xD
Autor newsa grał kiedyś w Tekkena? Na tej liście właśnie nie ma sporo starych postaci i osobiście nie wierzę, że nie będzie w grze m.in. Jina, Niny, Lee. Ta lista nie może być kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia - albo nie jest to pełny roster, albo będzie można odblokowywać drugie tyle postaci. Po w porównaniu z Tekkenem 6 czy Tekken Tag Tournament 2 to ten roster wydaje się... mizerny bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nie mogło zabraknąć jednak wielkich powrotów. " xD
> Autor newsa grał kiedyś w Tekkena? Na tej liście właśnie nie ma sporo starych postaci
> i osobiście nie wierzę, że nie będzie w grze m.in. Jina, Niny, Lee. Ta lista nie może
> być kompletna.

W Tekkena oczywiście grałem, dlatego takie postacie jak Bryan, King, Heihachi, Kazuya, Paul czy Hworang doskonale kojarzę i o nich piszę w zacytowanym fragmencie. A czy to lista kompletna? To lista wszystkich dotychczas ujawnionych postaci. Czy będą kolejne? Tego nie można wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ecko09
O ile pamięć mnie nie myli, to 7 postaci z powyższej listy było w T3 ( +Kaz, który był we wcześniejszych odsłonach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Autor newsa grał kiedyś w Tekkena? Na tej liście właśnie nie ma sporo starych postaci
> i osobiście nie wierzę, że nie będzie w grze m.in. Jina, Niny, Lee. Ta lista nie może
> być kompletna.

Możliwe że to lista postaci przeznaczona na start na automaty. GGXrd też zaczynał na automatach za kilkoma postaciami resztę dodawano później choć i tak starych postaci nie dali a nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chce mi się wierzyć że zabraknie Jina, czy choćby kolejnej wersji Jacka. Według mnie powinno tutaj się znaleźć jeszcze przynajmniej z dziesiątka starych/nowych znajomych, jeżeli nie fabularnie to chociaż do ogólnej puli postaci do walk w dojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wielu postaci ze starszych odsłon. Nie ma Jackie Chana ? - Lei. Z odsłony na odsłonę jest co raz gorzej z tą serią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nie mogło zabraknąć jednak wielkich powrotów. " xD
> Autor newsa grał kiedyś w Tekkena? Na tej liście właśnie nie ma sporo starych postaci
> i osobiście nie wierzę, że nie będzie w grze m.in. Jina, Niny, Lee. Ta lista nie może
> być kompletna.
Jina, Niny, Lee, Christie, Yoshimitsu, Anny, Baek Doo Sana, Eddiego, Ravena... W sumie nie ma żadnej z moich ulubionych postaci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć słyszę słowo Tekken, tyle samo razy przypomina mi się tylko jedna odsłona - Tekken 3. Myślę, że żadne liczydło typu XFire czy Raptr nigdy by nie podliczyło czasu, który spędziłem naginając w tę grę. I ten stres w późniejszym etapie eksploatacji płyty, kiedy dreszczyk pojawiał się już przy ekranie startowym... Myślę, że zdecydowana większość wie czemu ;)

20150207005915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie- dawno temu grałem w Tekkena, ale pamiętam, że tam się kolejne postacie odblokowywało wygranymi turniejami. Chociaż w dzisiejszej erze DLC :S

Lucky Chloe <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2015 o 00:34, NemoTheEight napisał:

Jina, Niny, Lee, Christie, Yoshimitsu, Anny, Baek Doo Sana, Eddiego, Ravena... W sumie
nie ma żadnej z moich ulubionych postaci,

No nie oszukujmy się, to byłby samobój dla Namco gdyby tych postaci zabrakło. Dlatego czepiam się tytułu newsa i nie rozumiem jak można pisać o "wielkich powrotach" gdy tu nie ma prawie połowy postaci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować