Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 ulepszeń poczynionych w Battlefield Hardline od czasu ostatniej bety

11 postów w tym temacie

HUD jest paskudny!! I to tak serio. Może zabrzmię dziecinnie, ale jak on taki pozostanie to małe szansę, że to kupię. Wygląda jakby to była jakaś budżetówka, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poprawka: betę przedłużyli do 9 lutego. Tak twierdzi oficjalny twitter Battlefielda.

Poprawka bo to jest alpha. Po 2 dniach ogrywania tego stwierdzam ze nie kupie tej gry za szybko o ile wogole.. watpie aby w miesiac poprawili te wszystkie bledy i balans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porówaniu do pierwszej bety fakt - gra się lepiej. Co nie znaczy, że gra jest dobra. BF:Failline to takie DLC w cenie pełnej wersji.

Od siebie dodam jedną rzecz - Dla mnie jako dla pilota danie komuś stingera z 4 pociskami to czysty fail. Flar można użyć co 20 sekund, a jeden stinger zbija 70 HP z helikoptera. 2 strzały - w sam raz. 3 ? Byłoby ciężko ale da radę. 4 ? No way. Kampienie na bazie łaskawie czekając na naprawę/autonaprawę/flary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama musi być, zobaczymy ilu beta testerów zapłaci za przyjemność łatania gry razem z ekipą za nią odpowiedzialną już po premierze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd tyle krytyki na tą grę. Jestem właśnie po kilku partyjkach i gra się naprawde przyjemnie. Miła odskocznia od konfliktu z ruskimi, no i pewien powiew świeżości(choć to teortycztynie tylko inne skiny bohaterów i mapy) Strzela się fajnie, ale jak to w BFach, rejestrowanie trafień nie działa za dobrze. Niemniej, da się z tej bety czerpać przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi ten klimat walki policjantów i złodziei, ale rozgrywka sama w sobie jest bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować