Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne jeszcze wyładnieje do premiery. Nie ma szans na wersję PC

50 postów w tym temacie

"Kitao rozwiał też wszelkie wątpliwości względem premiery poza PlayStation 4. Grający na PC i innych sprzętach obejdą się smakiem."

to o ni obejdą się smakiem moich pieniążków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, a ktoś myślał inaczej? Sony nigdy nie wydaje swoich eksów na pc. Deal with it, pc beggar race. Jestem szczęśliwym posiadaczem PS 4 za 1600zł i gram sobie w gry jak DriveClub które by potrzebowały conajmniej kompa za 4tyś aby uruchomić taką gre w tej samej jakości. Byłem pctowcem przez prawie 15 lat, i zdałem sobie sprawę ile pieniędzy wyrzuciłem w błoto, zmieniając kompa co 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No coz ja mam PC i ps4, granie w soulsy na blaszaku to istna masakra wiec i tak bym wzial
> kopie na ps4.
No coz ja mam PCi ps4,granie w soulsy na ps to istna masakra wiec i tak bym nie wzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No coz ja mam PC i ps4, granie w soulsy na blaszaku to istna masakra wiec i tak
> bym wzial
> > kopie na ps4.
> No coz ja mam PCi ps4,granie w soulsy na ps to istna masakra wiec i tak bym nie wzial

Soulsy powstały na Playstation a więc nie wiem o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 15:26, PEEPer napisał:

Soulsy powstały na Playstation a więc nie wiem o co ci chodzi...


O skrajną różnicę opinii, bo zarówno na jednym i na drugim sprzęcie można grać na padzie. Dodatkowo na PC masz możliwość gry w 60 FPSach, przy wykorzystaniu modów, 4K i innych ciekawych dodatków, sweetFX etc.

Więc się nie dziw, że jak ktoś przeczyta takie głupoty to nie może się opanować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ile soli, może jakaś petycja na osłodę? :D

Mniejsza o to, najważniejsze że nadchodzi pierwszy prawdziwie wyczekiwany ex na konsolę Sony, zastanawiam się jakiego szampana wybrać na tę okoliczność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ekskluzywności gry był wiadomy od pierwszej zapowiedzi gry.
Twórcy mają przed sobą jeszcze miesiąc prawy, a więc poprawki oraz ulepszenia są oczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 15:30, Shinigami napisał:

O skrajną różnicę opinii, bo zarówno na jednym i na drugim sprzęcie można grać na padzie.
Dodatkowo na PC masz możliwość gry w 60 FPSach, przy wykorzystaniu modów, 4K i innych
ciekawych dodatków, sweetFX etc.

Więc się nie dziw, że jak ktoś przeczyta takie głupoty to nie może się opanować ;D


Zależy od portu. Jeśli ma możliwość grania na padzie to i owszem, nie ma tu różnicy. Wypadek DS1 był jedyny w swoim rodzaju, gdzie na steama była notka o tym, że wymagany jest pad, bo inaczej nie pograsz :) Co do 4k to bym się wstrzymał. Uciągnięcie takiej rozdziałki na pełnych detalach to samobójstwo dla komputera. Na pewno zapomnij o tym na kompie za 2,5 k zł. Cieszę się, że wychodzi chociaż na PS4. Akurat dostałem i przynajmniej nie obejdę się smaczkiem a tak był płakał :) Uwielbiam ich serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W marcu wchodzi tyle dobrych gier, że wstrzymam się przynajmniej na razie z kupnem PS4, które też kusi tylko ze względu na tą jedną grę. Bo pozostałe, cóż szału nie robią, szczególnie dla kogoś kogo nie interesują multiplatformy. Poczekam na opinie, komentarze i finalny stan produkcji, bo znając From pewnie coś znowu coś pójdzie nie tak.

Co zaś się tyczy ustawień w wersji PC poprzednich gier, cóż - po to masz PC, żeby sobie dowolnie grzebać i modyfikować w zależności od możliwości sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> O skrajną różnicę opinii, bo zarówno na jednym i na drugim sprzęcie można grać na padzie.
> Dodatkowo na PC masz możliwość gry w 60 FPSach, przy wykorzystaniu modów, 4K i innych
> ciekawych dodatków, sweetFX etc.
>
> Więc się nie dziw, że jak ktoś przeczyta takie głupoty to nie może się opanować ;D

Sorry, na pc to co najwyżej pograsz w 0p/0fps. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 15:01, PEEPer napisał:

Deal with it, pc beggar race.

A ty za swoje obecne i byłe przewinienia pożegnaj się z forum na dwa tygodnie. Może to Cię nauczy szacunku dla innych i tego aby nikogo nie obrażać.

BAN na dwa tygodnie (upomnij się, to zdejmiemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 15:50, PEEPer napisał:

Sorry, na pc to co najwyżej pograsz w 0p/0fps. :)


Gdybyś zwrócił uwagę na to czego tyczyła się rozmowa wyżej, uniknąłbyś takich wtórnych, niepotrzebnych docinek.

Wiem, wiem, jesteś zadowolony, że pograją tylko wierni fani Sony. To widać gołym okiem. Pewnie nie mogłeś się powstrzymać, doczepić się trzeba, bo na resztę nie ma argumentów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Posiadam mocnego PC ta, PS3 i PS4 i myślę, że aby mieć pełen osąd trzeba grać i na PC i na konsoli, choć rozumiem, ze nie każdego stać na takie wyjście.
Na konsolach Sony gram przede wszystkim w tytuły ekskluzywne, a we wszystkie inne na PC, choć łapię się na tym, że na konsoli po prostu włączam grę i gram, a na PC zastanawiam się, czy mi pójdzie w full detalach.
Jednak z jeszcze drugiej strony, jest spora różnica pomiędzy, np. Thiefem na PC, a na PS3, gdzie dano darmową wersję dla posiadaczy PS+, poza tym, lepiej mi się gra na padzie od X360 na PC, niż na padach Sony.
Tak więc, to, na czym gram zależy od danej gry i od tego, gdzie mi będzie wygodniej: niby 40 calowy tv robi różnicę, ale jako osoba widząca tylko jednym okiem, lepiej widzę jednak na monitorze 24 calowym, gdzie siedzę jednak bliżej ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolę zawsze możesz podłączyć do monitora, a PC do TV, pełna dowolność. Musisz sobie też zdać sprawę z tego, że dla niektórych kupno konsoli dla raptem trzech - czterech dobrych gier na wyłączność często mija się z celem. Biorąc pod uwagę to, że czasu na granie coraz mniej, w marcu wychodzi PoE i kilka innych dobrych tytułów, akurat BB poczeka, choć początkowo zakładałem kupno właśnie dla tej jednej gry.

Natomiast coraz bardziej kusi mnie Wii U, znajomy chce się pozbyć więc raczej nie wytrzymam, a baza gier na wyłączność jest tam znacznie większa. Tylko kiedy w to wszystko grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 16:20, Shinigami napisał:

Konsolę zawsze możesz podłączyć do monitora, a PC do TV, pełna dowolność.


Pewnie tak, ale to jednak inne miejsca, za duża odległość, żeby ciągnąć kable z PC pod tv.

Dnia 08.02.2015 o 16:20, Shinigami napisał:

Musisz sobie
też zdać sprawę z tego, że dla niektórych kupno konsoli dla raptem trzech - czterech
dobrych gier na wyłączność często mija się z celem. Biorąc pod uwagę to, że czasu na
granie coraz mniej, w marcu wychodzi PoE i kilka innych dobrych tytułów, akurat BB poczeka,
choć początkowo zakładałem kupno właśnie dla tej jednej gry.

Ja zakupiłem PS3 jako odtwarzacz Blu - Ray, więc gry z początku potraktowałem jako miły dodatek, choć zawsze chciałem zagrać w GoW czy Uncharted i w ogóle, jako posiadaczowi PSX blisko mi vdło do maszynki Sony. Z czwórką było już łatwiej i zakup był impulsem, choć mówiłem sobie, ze zakupię ją dopiero jak wydadzą ulepszoną wersję i Uncharted 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 16:29, lis_23 napisał:

Pewnie tak, ale to jednak inne miejsca, za duża odległość, żeby ciągnąć kable z PC pod tv.


Każdy problem da się przeskoczyć, jednak jak napisałeś wolisz grać na monitorze, małe pudło z konsolą przeniesiesz ;)

Co zaś tyczy się konsol, to poza PSX, PS2 żadnej nie kupiłem w dniu premiery, odczekałem spokojnie aż baza tytułów była zadowalająca, ceny mniejsze. Teraz mam PS2 / PS3 / X360 i pewnie na dniach dojdzie Wii U, nie licząc oczywiście PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2015 o 16:39, Shinigami napisał:


Każdy problem da się przeskoczyć, jednak jak napisałeś wolisz grać na monitorze, małe
pudło z konsolą przeniesiesz ;)

Nie zrozumiałeś do końca ;) przez trzy lata grałem na PS3 podłączonej do monitora PC, chodzi mi o drugą stronę, czyli podłączenie PC pod tv 40 cali. Trochę za dużo z tym roboty.

Dnia 08.02.2015 o 16:39, Shinigami napisał:

Co zaś tyczy się konsol, to poza PSX, PS2 żadnej nie kupiłem w dniu premiery, odczekałem
spokojnie aż baza tytułów była zadowalająca, ceny mniejsze. Teraz mam PS2 / PS3 / X360
i pewnie na dniach dojdzie Wii U, nie licząc oczywiście PC :P


Ja też nie kupiłem żadnej w dniu premiery; PS3 zakupiłem w listopadzie 2010 r. a PS4 we wrześniu 2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować