Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat X prawdopodobnie z mikropłatnościami

25 postów w tym temacie

Jeśli mikropłatności dojdą do skutku to dla mnie MKX z poziomu "must have" spadnie do "poczekam na edycje GOTY jak będzie w przecenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przedstawia się sytuacja z większością dzisiejszych gier. Skoro możesz poczekać, dobrze dla Ciebie, kupisz całość taniej. DLC dokładane do edycji premierowych, dodatkowe bajery za wpisanie kodu z kartonu po mleku, inne za polubienie tej czy innej strony tu czy tam, daj złotówkę, lub kup edycję X gry, żeby dostać kolejny unikalny dodatek. Norma.

Ktoś na to leci, to się sprzedaje więc oni z tego korzystają. Jak im klienci zaczną uciekać, ludzie poczekają, sprzedaż spadnie, to wtedy może zmienią politykę. Innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś pamiętam DLC do sacred 2. Wydeanie kolekcjonerskie miało dodatkową płytę z możliwością doinstalowania dodatkowych tekstur, co powodowało, że tylko taka edycja miała możliwośc ustawienia ustawień graficznych ultra:D Dopiero wersja gold, czy może dodatek wtopiła to w grę.

A co do MK, nie grałem jeszcze w 9, więc poczekam na wersję GOTY, zwłaszcza, że jest zbyt drogo póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 20:51, Muradin_07 napisał:

plus ode mnie.


To pamietaj o tym przy kolejnych wyborach Forumowicza Roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować