Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sześć milionów graczy sprawdziło Battlefield Hardline

13 postów w tym temacie

Czyli już wiemy, że było ponad 6 milionów zaciekawionych.
Teraz tylko pytanie, ilu z nich jest zadowolonych z tego co "zobaczyli" i chętnych do kupienia gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem mając nadzieję, że wiele od czasu ostatniej bety zmieniło się na lepsze, ale też się zawiodłem. Najbardziej zniechęcają mnie nieciekawe, puste, płaskie, schematyczne mapy i obleśny interefejs!! Obleśny!! Mieli fajny zamysł, by nawiązywał do klimatu policyjnego, jednak ostatecznie dostaliśmy to paskudztwo... Niestety widać, m.in. po tych mapach, że grę robi studio, które doświadczenia w tak masywnych multi nie ma ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o tych, którzy w becie nie uczestniczyli, a grę kupią. Takich również nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem , nie spodobała mi się ta gra i nie kupię jej . Nie ma w niej nic co by zachęcało do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie zapominajmy o tych, którzy w becie nie uczestniczyli, a grę kupią. Takich również
> nie brakuje.

To też prawda.
Liczba sprzedanych kopii z pewnością będzie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy tylko mi rzucił się w oczy beznadziejny balans broni ? Paseczki celności, obrażeń itp. nie odzwierciedlają rzeczywistości. Niektóre bronie czasami miałem wrażenie że są naładowane kapiszonami i trafić z nich kogoś z dalszej odległości to dość skomplikowana sprawa. Oczywiście problem nie dotyczy wszystkich broni i gdy tylko dorwałem M416 od razu problem zniknął. Mimo wszystko dość dziwnie się czułem wiedząc że tylko kilkoma broniami będę wstanie z powodzeniem rywalizować z resztą graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 11:01, NuGGet napisał:

Ponad połowa pewnie oleje tą grę.

A na premierę gra sprzeda się w rekordowych ilościach i za dwa lata powstanie sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie pytanie czy tylko mi rzucił się w oczy beznadziejny balans broni ? Paseczki
> celności, obrażeń itp. nie odzwierciedlają rzeczywistości. Niektóre bronie czasami miałem
> wrażenie że są naładowane kapiszonami i trafić z nich kogoś z dalszej odległości to dość
> skomplikowana sprawa. Oczywiście problem nie dotyczy wszystkich broni i gdy tylko dorwałem
> M416 od razu problem zniknął. Mimo wszystko dość dziwnie się czułem wiedząc że tylko
> kilkoma broniami będę wstanie z powodzeniem rywalizować z resztą graczy.

Odczucia całkowicie inne, gram w BF3 i 4, nauczono mnie tam, że broń ma odrzut. W BFH nawet do snajperek nie trzeba podchodzić jak by trzeba było mieć skilla. We wcześniejszych battlefiedach trzeba było na długi dystans strzelać po paraboli, tutaj czułem się jak w cs 1.6 albo quake :D To jest najbardziej denerwująca rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 42 stopień 15 godzin pograłem i faktycznie pierwsze bronie strzelają kapiszonami, do momentu gdy nie odblokujesz broni dla poszczególenej strony, np m16 to wtedy już jest gra wyśmienita.

Może niema zniszczeń ale zato też niema lagów i błędów na serwerach. Mi się ta beta w przeciwieństwie do poprzedniej podobała i nieskreślam tej gry dlatego ze to niby kopia bf4. Jak wychodził bf4 wszyscy mówili ze to to samo co bf3 ciekawe czy takie same argumenty bedą przy bf5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że beta Destiny jak była dostępna tylko na konsole :D.
O Battlefieldzie słyszy się mieszane opinie.Mi osobiście się on podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować