Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja cyfrowa gry Assassin`s Creed Rogue na PC dostępna w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

15 postów w tym temacie

Pakiety oszczędzające czas? Szybciej przejść grę? Oczom własnym nie wierzę xD Już niedługo - kup najnowsze DLC! Dzięki niemu gra przejdzie się sama!

A poza tym kuriozum - jestem niezmiernie ciekawy tej części i jeżeli będzie podobna do Black Flag (mało asasyna, dużo pływania), to kupuję (na razie czekam na premierę i pierwsze uruchomienia, po Unity lepiej dmuchać na zimne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem fabularnym jak gra wypada na tle Unity, i jak bardzo można ją porównać do Black Flag? Może ktoś jest na forum który grał we wszystkie 3 część. Bo zastanawiam się nad kupnem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... też mam zastrzeżenia do tych pakietów oszczedzających czas. Przecież ci, którzy będą chceli iść na łatwiznę użyją cheatów, o ile takowe będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 12:41, Prince_Miki napisał:

Przecież ci, którzy
będą chceli iść na łatwiznę użyją cheatów, o ile takowe będą.

A w ilu nowych grach widziałeś cheaty? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: w sklepie gram.pl ma się to samo hasło, co na forum? ( choć hasła już próbowałem ).
Od paru miesięcy mam nowy system i nie pamiętam hasła do sklepu, a jak daje " zapomniałeś hasła? " to nic się nie dzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 12:48, Kadaj napisał:

A w ilu nowych grach widziałeś cheaty? : >

Dlatego napisałem "o ile będą". ;)

@lis_23: Taaa, też za nic nie mogę się zalogować do sklepu, dlatego gry kupuję gdzie indziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak za starych dobrych czasów w czasopismach o grach komputerowych, na ostatniej stronie, znajdowała się rubryczka z kodami do gier. Rozumiem, że teraz trzeba dokupywać osobne DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłbym może tę najlepszą edycję ( z tego co widzę, nie będzie EK w pudełku ), niestety, nijak nie da się zalogować do sklepu Gram.pl, a tylko Wy macie taką ofertę.
W październiku jeszcze się dało, teraz nie da się nawet zmienić hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 12:48, Kadaj napisał:

A w ilu nowych grach widziałeś cheaty? : >


W niektórych grach EA czy Ubi, możesz za ułatwienia które kiedyś wpisywałeś w konsoli zapłacić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś nie mogłem się do sklepu zalogować, wyczyściłem ciasteczka w przeglądarce i nagle zaczęło śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować