Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew dostanie nową aktualizację

10 postów w tym temacie

Ja niestety zrezygnowałem z The Crew. Może jak poprawią grę wizualnie w co raczej nie wieżę i świat w lusterkach będzie widoczny + nie znikające samochody za nami, gdzie sprawdzając widok z tyłu samochody znikają, jak i się pojawiają z jakieś tam odległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raziło mnie to w becie... w takim razie po co była ta beta, jak nic nie zmienili :S

Anyway, mi się gra podobała, i jak skończę gry które mam do przejścia na PS4, to pewnie zabiorę się za The Crew. W Test Drive Unlimited spędziłem kilkaset godzin i grałbym pewnie dalej, gdyby nie wyłaczyli serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też tak myślałem, ale niestety gra mnie rozczarowała, w sumie wolałbym już mniejszy teren do zwiedzania, niż ten duży ale niedopracowany, no bo nie przemawia do mnie argument typu że coś za coś :) jak już miałem okazję czytać nieraz wypowiedzi, że za to masz ogromny teren do zwiedzania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten duży teren był o tyle plusem, że uwielbiam Cruising - kupuję auto i buduję przebieg, tak robiłem w TDU. Tylko, że w TDU mapę znam na pamięć. W The Crew jest to prawie niemożliwe i to mi się podoba. No i wciąż liczę, że twórcy poukrywali tam jakieś easter eggi, których jeszcze nikt nie odkrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 00:39, Kirabaxior napisał:

Dla mnie ten duży teren był o tyle plusem, że uwielbiam Cruising - kupuję auto i buduję
przebieg, tak robiłem w TDU. Tylko, że w TDU mapę znam na pamięć. W The Crew jest to
prawie niemożliwe i to mi się podoba. No i wciąż liczę, że twórcy poukrywali tam jakieś
easter eggi, których jeszcze nikt nie odkrył.


Gra ma na pewno duży potencjał, bo jak już wspomniałeś sam obszar do zwiedzania jest olbrzymi, i mam małą nadzieję że wszystko się w niej poprawi i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować