Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Paradox Development Studios pracuje nad dwiema nowymi produkcjami

10 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2015 o 10:59, Gohan1989 napisał:

Oni z jedną se nie radzą a co dopiero z dwoma XD

jak nie radza, swietnie sobie radza, EU4 czy CK2 sa super.
Paradox to jedno z najepszych studiow jak dla mnie (i wydawcow), setki razy lepsze od Ubi czy EA


Podejrzewam, ze druga gra jest byc moze nowa Victoria, wolabym by nie robili jeszcze CK3, CK2 ma jeszcze w sobie sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oni z jedną se nie radzą a co dopiero z dwoma XD
> jak nie radza, swietnie sobie radza, EU4 czy CK2 sa super.
> Paradox to jedno z najepszych studiow jak dla mnie (i wydawcow), setki razy lepsze od
> Ubi czy EA
>
>
> Podejrzewam, ze druga gra jest byc moze nowa Victoria, wolabym by nie robili jeszcze
> CK3, CK2 ma jeszcze w sobie sporo

Podejrzewam, że GOHAN1989 nie chodzi o mechanikę i jakość rozgrywki, ale o liczne błędy jakie mają w sumie wszystkie ich produkcje. Wiadomo, że łatane w perspektywie czasu, ale utrudniające rozgrywkę w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

700 godzin powiadasz... Nieźle :) Ja tyle nie mam przez niezbyt dużą ilość wolnego czasu na grę, ale jak wydadzą kolejne dwa tytuły to ja też zaczynam grać w totka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 12:16, One_of_the_Many napisał:

Mam już wystukane ponad 700 godzin w EU4... Crusader Kings II dopiero liznąłem.
Muszę wygrać w totka - będę mógł wtedy rzucić pracę i będę miał czas na gry Paradoxu
^^


tylko troche ponad 400 w EU4+CK2, CK2 moze raz przeszedlem, na razie bawie sie EU4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Steam wlicza w to czas gdy gra jest uruchomiona w tle? Bo nieraz zdarzało mi się, że alt-tabowałem i robiłem coś innego zostawiając grę włączoną (uroki nowego kompa z dużą ilością RAM - zamiast włączać i wyłączać gry szybciej i łatwej jest zostawiać je włączone ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować