Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku czytelników Gram.pl - wyniki!

38 postów w tym temacie

Powiedziałbym, że to jedne z bardziej reprezentatywnych plebiscytowych wyników, jakie widziałem. No ale wtedy wyszłoby, że ci wszyscy eksperci wybierający np. Mario Kart lepszą ścigałką, niż Forza Horizon 2, są wąsatymi Januszami gier wideo - więc tego nie napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprost niesamowite... gry roku i całą reszta nominacji, zawsze są te gry, które mnie nie interesują, lub które moim zdaniem były kompletnie beznadziejne. Dobrze, że robicie takie zestawienia... a teraz idę się wyrzygać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha podoba mi się konkluzja :) W pełni się z Wami zgadzam Szanowna Redakcjo. Nie jest to w żadnym stopniu krytyka głosujących, ale moim zdaniem również perełki nie do końca zostały docenione a zwycięzca do bólu przewidywalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Kolejny portal i wygrywają gry każualowe ? Przecież Inkwizycja to po prostu dobra gra. Ani wybitna ani świetna, wręcz za prosta z zadaniami z MMO. Jak tak gra może zdobywać tytuł roku ?! Dodatkowo RPG Cień Mordoru? Serio? Farc Cry 3,5 naprawdę? :O Jak można było pominąć DArk SOuls II i ogólnie ta gra powinna zostać grą roku 2014. To jest najlepsza gra poprzedniej generacji, a wy wybieracie jakieś gnioty BARDZO DUŻYCH I ZNANYCH FIRM, bo tak wszyscy robią...Ręce opadają. ehh. Nic, idę dalej zwiedzać Drangleic, kolejna setka godzin czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak można było pominąć DArk SOuls II i ogólnie ta gra powinna zostać grą roku 2014.

Wraz z Adamem Berlikiem przybijamy pionę. Chociaż prawda jest taka, że to koszmarne, jak From i Namco pocięli tę grę i później ją składali za pomocą trylogii DLC oraz ostatniego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki pożałowania godne. Przeciętny gracz poza (nie mającym niczego ciekawego do zaoferowania) mainstreamem świata nie widzi. Pokolenie serwowanej na plastikowym talerzyku papki. Wstyd.

Odniosę się do kategorii, na których mi zależało - o gustach ponoć się nie dyskutuje, ale w obliczu jawnej niesprawiedliwości człowiek prawy milczeć nie może.
cRPG: wybór DA:I to kpina. Rozwodzić się nad tą miernotą nie będę, gdyż do swoistej wojny w tym temacie już na forum dochodziło w innych wątkach.
Przygodówki: tutaj mam wielkie pretensje do redakcji - można było nominować Tesla Effect. Broken Sword 5. Shadowgate. Albo rewelacyjne Blackwell Epiphany bądź The Journey Down:Chapter Two (jedna z tych dwóch ostatnich pozycji wygrałaby w cuglach). Można było. Tylko po co promować dobre produkcje, prawda?
Strategie: ponownie, redakcji gram.pl się oberwie. Rozumiem, że tłuszcza wybrać mogła Beyond Earth. Ale WY?! Endless Legend stanowił prawdziwy powiew świeżości w gatunku, otrzymaliśmy najlepszy tytuł 4x od lat. Ale wy, wy udekorowaliście laurem wyprany z ikry plastik, który do pięt nie dorasta Alpha Centauri. Historia wam tego nie wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ixi1992

Wiesz jak to brzmi? "moja jest racja i tylko moja".

Coś tam jest dobre dla Ciebie, a dla setki innych nie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 15:42, DonOskar napisał:

Te wyniki tylko pokazują jak słaby był ten rok w grach video.


Był wręcz rewelacyjny. Tylko segment AAA tradycyjnie zawiódł na całej linii, nihil novi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycja super gra, nie wiem skąd na nią tyle hejtów, może nie jest ot czystej krwi RPG ale mi wystarcza to jaka jest, szczerze mówiąc zaczynając grać w inq nie spodziewałem się, że spędzę przy nim ponad 100 godzin. Bioware brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zawiódł... ja bym powiedział rozczarował w wielu przypadkach, bo oczekiwania były naprawdę spore, ale ostatecznie wyszło średnio. Nawet ten Watch Dogs, który nie wyglądał tak jak powinien w dniu premiery - gra z tego była całkiem ok gdyby nie to, że produktowi daleko było od tego prezentowanego na przeróżnych targach. Podobnie było z całą masą innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobry pomysł taki ranking. Generalnie wyniki nie są żadną niespodzianką, gdyż wszystkie wymienione gry według mnie zasłużyły na swój tytuł, a szczególnie AC: Unity na Największą Wpadkę za karygodną wręcz optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w kategorii "Nowa marka" też nie głosowaliście na Far Cry 4 (nazwa "Far Cry 3 i 1/4" byłaby jeszcze bardziej na miejscu)... Ehhh ludzie, ludzie... W tej grze nawet dźwięk wykrycia przez wrogów jest taki sam jak w trójce! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dark Souls 2 jak i Dragon Age Inwizycja mam już przegrane setki godzin, obie gry uważam za bardzo dobre chociaż i dla mnie ta druga w tamtym roku zasłużyła na miano gry roku. DS 2 mnie zawiódł od strony DLC, których z zasady nie kupuje, więc może jak pociętą gre wydadzą w całości w kwietniu 2015 to może wtedy zasłuży też na takie miano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować