Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie konferencja Bethesdy na E3! Fallout 4? Dishonored 2? Doom?

34 postów w tym temacie

Stawiam na kolejny "The Elder Scrolls With Guns", jeszcze gorszy od poprzedniego. Todd Howard rzuci kilka "bystrych" komentarzy, obieca gruszki na wierzbie, znowu poza szwędaniem się po statycznym świecie nie będzie co robić, gawiedź się ucieszy, dyszki posypią się w prasie. Scenariusz już znamy, przerabialiśmy to wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam na FoNV2, Bethesda ma, powiedzmy delikatnie, beznadziejne wątki główne, absurdalnie głupie pomysły a i świat robi taki jakiś mało przekonywujący, zresztą, nie lubię wschodniego wybrzeża. Więc zostaje mi Dishonored i Doom. Chyba jakoś to przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nowego TESa nie liczę, przędzej Fallout (oby nie mmo). Dishounored 2 przygarnąłbym bardzo gorąco na PS4. Ale nie pogardziłbym też nową marką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored 2, Doom, Fallout 4/NV2, Rage 2, TES VI - biorę wszystko.

Ale znając przewrotność losu to zapowiedzą dodatek do TESO i zremasterowanego Skyrima na PS4 i XBO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored 2 to biorę od razu w preorderze - a rzadko mi sie to zdarza, wole czekac na GOTY albo zbiorcze, bo taniej i wszystko w jednym wydaniu. Ale ta gra jest tak miodna...

Reszta mi obojetna, może w Dooma bym zagrał bo sentyment do ciupania w 1 czy 2 mam z młodości. Fallout nigdy mnie nie kręcił a TES tym bardziej... Chyba że to cos zupełnie nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale wszystkie informacje o Prey 2 i Fallout 4 będą bardzo mile widziane
>
> > ;))
> A Prey 2 nie jest przypadkiem skasowanym projektem? Nawet na gramie chyba było info o
> tym.
>
> Było: http://www.gram.pl/news/2014/10/31/prey-2-skasowane.shtml

Było, było, ale skoro w artykule występuje, co prawda w trybie przypuszczającym, albo nawet "marzeniowym" - "być może coś ruszyło się w kwestii Prey 2", to ja również uprawiam myślenie życzeniowe ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored bo przynajmniej był jakimś powiewem świeżości, właśnie jestem w trakcie przechodzenia starych FO i jak zobaczę FO4 z voice actingiem i silnikiem graficznym Skyrima to się chyba rozpłaczę. Za to nowe TES na nowym silniku bym przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować