Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asymetryczna rozgrywka PvP w Dying Light - pokaz technik z Be the Zombie

7 postów w tym temacie

Taa... Be to zombie. Może byłoby to fajne, gdyby działało. Po pierwsze - można jako ten specjalny zarażony dołączyć do czyjejś gry tylko w nocy, a w nocy mało kto chce grać. Wszyscy chcą tylko biegać za dnia.
Po drugie - w koło macieju wywalają serwery, są błędy z połączeniami itd.
AngryJoe w swojej recenzji na to strasznie narzekał.
Więc proponuję Techlandowi naprawić problemy z połączeniami, a potem wydawać takie video prezentujące ten tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taa... Be to zombie. Może byłoby to fajne, gdyby działało. Po pierwsze - można jako ten
> specjalny zarażony dołączyć do czyjejś gry tylko w nocy, a w nocy mało kto chce grać.
> Wszyscy chcą tylko biegać za dnia.
> Po drugie - w koło macieju wywalają serwery, są błędy z połączeniami itd.
> AngryJoe w swojej recenzji na to strasznie narzekał.
> Więc proponuję Techlandowi naprawić problemy z połączeniami, a potem wydawać takie video
> prezentujące ten tryb.

Nie do końca jest tak jak piszesz, po pierwsze można sobie ustawić czy to ma być noc czy cala doba albo wcale. Po drugie co do połączeń, tak są pewnie problemy bo prawie nikt nie chce być atakowany i wyłącza tą opcje. Jak sie jednak pokaże osoba co chce pvp to nagle na jego grę wbija od kilku do kilkunastu hanterow i wchodzi tylko jeden a resztę wywala. Po za tym to pvp jest niezbalansowane wałczyłem juz z 50+ razy jako ocalały i ani razu nie przegrałem, często jest tak ze kolesie wychodzą bo to ja ich gonie a nie oni mnie. (solo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał przedmówca, większość wychodzi zanim się uda nawet połączyć a nawet jeśli nie wyjdzie to sam balans rozgrywki jest szczerze powiedziawszy beznadziejny bo ocalały nawet na samym początku gry ze słabą bronią i tak może bez problemu wygrać 1 vs 1, a nie wspominając już o 4vs1 gdzie czasem nie ma nawet po co biegać za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be the zombie sprawdza się tylko jak grasz ze znajomymi inaczej nie warto nawet tego sprawdzać TB i parę innych większych youtuberów to potwierdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować