Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaginieni Wikingowie dołączyli do zestawu bohaterów w Heroes of the Storm

15 postów w tym temacie

Wszędzie Jarosław Boberek, a to nie jedyne postacie, pod które głos tutaj podkłada. Lubię gościa i uważam go za jednego z najlepszych polskich aktorów głosowych, ale w polskich wersjach językowych głosy zbyt często się powtarzają. Zbyt ograniczona liczba takich aktorów w naszym kraju. Dobrze, że można wybrać angielską. Na marginesie, wolałbym aby tych wikingów zrobili jako osobne postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobno to pierwsza kiepska gra Blizzarda.
Ja osobiście się z tym nie zgodzę. Gra jest bardzo dobra i ma spory potencjał do e-sprotu zwłaszcza przez mocy nacisk na teamplay. Teksy o "kiepskiej grze" przeważnie słyszy się od graczy LoL/Doty którym nie podoba się to że gra bardzo różni się od mechaniką. Niestety dla nich, nawet super pro gracz w HotS nie wiele znaczy bo solo nic nie osiągnie. Do tego niektórym ciężko zrozumieć że eventy na mapie i gra w teamie jest o wiele ważniejsza niż tępe pushowanie linii przez większość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobno to pierwsza kiepska gra Blizzarda.

Podejrzewam że czytasz opinie ludzi którzy sfrustrowani że nie dostali od Blizzarda kluczy grali to we śnie ;)

Gra jest bardzo dobra, płynna i bardzo dynamiczna oraz urozmaicenie map (nie ciagle ta sama) to bardzo duzy atut tej gry.

Postacie wikingów pewnie dziś sobie odblokuje i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Podobno to pierwsza kiepska gra Blizzarda.
> Ja osobiście się z tym nie zgodzę. Gra jest bardzo dobra i ma spory potencjał do e-sprotu
> zwłaszcza przez mocy nacisk na teamplay. Teksy o "kiepskiej grze" przeważnie słyszy się
> od graczy LoL/Doty którym nie podoba się to że gra bardzo różni się od mechaniką. Niestety
> dla nich, nawet super pro gracz w HotS nie wiele znaczy bo solo nic nie osiągnie. Do
> tego niektórym ciężko zrozumieć że eventy na mapie i gra w teamie jest o wiele ważniejsza
> niż tępe pushowanie linii przez większość gry.

Masz rację i zgadzam się co do graczy przyzwyczajonych do LoLa i Doty.

Natomiast co do e-sportu to sam blizzard zaznaczył, że HoTsy nie są nastawione na rozgrywkę "competitive". Ten produkt po prostu nie ma być LoL albo Dota killerem.

Ja gram od jeszcze od poprzedniej bety i bardzo mi się podoba.
Dynamiczna, drużynowa, szybka rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie... ostatnio zweryfikowali swój pogląd na sprawę esportową. Plus - od jakiegoś czasu pojawiają się chociażby turnieje Go4Heroes z ramienia ESL, w których grają profesjonalne drużyny Heroes of the Storm. A takich już kilka jest - Team Acer, El Nexo, Team Alternate, nasz 3D Max, który całkiem dobrze sobie radzi. Dodatkowo samo to, że pojawił się podczas ubiegłorocznego Blizzconu pokazowy turniej HotSa pokazaje także stosunek Blizza do nowej marki.

Choć swoją drogą wychodzi też na to, że Blizzcon niedługo będzie jednym, wielkim turniejem e-sportowym. Hearthstone, HotS, Starcraft 2, World of Warcraft, pewnie dojdzie niedługo Warcraft IV jeśli ten wyjdzie, Overwatch... sporo tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pojechaliście. Akurat to słyszałem od kilku beta testerów tego. Powiedzieli że gra jest dla kretynów... idiot friendly, jest banalna, mało zróżnicowana, monotonna, a poza tym to co robią z tymi bohaterami, skórkami itd to skok na kase. Im just saying

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale pojechaliście. Akurat to słyszałem od kilku beta testerów tego. Powiedzieli że gra
> jest dla kretynów... idiot friendly, jest banalna, mało zróżnicowana, monotonna, a poza
> tym to co robią z tymi bohaterami, skórkami itd to skok na kase. Im just saying

Jest sporo racji w tym co mówisz. Testowałem tę grę od alfy i poprzez betę i wywaliłem ja z dysku. Fajne jest w niej to, że masz tam bohaterów gier Blizza ( kto by nie chciał pograć samym Diablo ), jednak jej prostota po prostu mnie zniechęca. Fakt, dla kogoś może to być zaletą, jednak ja oczekuję od gry tego typu, jakiejś większej liczby możliwych, taktycznych rozwiązań. Tutaj jest to po prostu mocno ograniczone, spłycone. Targetem tej gry są chyba gracze w bardzo młodym wieku.
Gra na pewno znajdzie swoich odbiorów jednak "dupy nie urywa" jak to się mawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 18:27, Hiurri napisał:

Ale pojechaliście. Akurat to słyszałem od kilku beta testerów tego. Powiedzieli że gra
jest dla kretynów... idiot friendly, jest banalna, mało zróżnicowana, monotonna, a poza
tym to co robią z tymi bohaterami, skórkami itd to skok na kase. Im just saying


Oceniasz gra na podstawie opinii "kilku beta testerów"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale pojechaliście. Akurat to słyszałem od kilku beta testerów tego. Powiedzieli
> że gra
> > jest dla kretynów... idiot friendly, jest banalna, mało zróżnicowana, monotonna,
> a poza
> > tym to co robią z tymi bohaterami, skórkami itd to skok na kase. Im just saying
>
>
> Oceniasz gra na podstawie opinii "kilku beta testerów"? :)
>
>
Wiesz co to moi znajomi i podzielam z nimi swoje zdanie. Widziałem jak to wygląda. Zawsze grałem jakoś w gry blizzarda. Warcrafta to młuciłem latami, Wowa też, starcraft II ani Diablo III nie przypadły mi do gustu ale może dlatego że się starzeje a Ten cały heroes of storm, to po prostu, nie da się z tym nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Blizzard Entertainment przygotowało dla grających w Heroes of the Storm niezłą niespodziankę, dodając do gry trio Zaginienych Wikingów. "

Ehe... Niezła niespodzianka zważywszy na to, że zapowiedzieli ich na Blizzconie w tamtym roku. Kolejny gramowy "pismak" w swoim żywiole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji nimi zagrać ale z opisu ich umiejętności i ogólnej mechaniki zapowiada się naprawdę trudną "postacią" do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować