Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obsada Tekkena 7 w pełnej krasie

15 postów w tym temacie

Dawno temu grałem w Tekkena... Tłukło się u kumpla na PS2... Ale jakoś tak mi się wydaje, że w tamtej części (nie pamiętam która to była) było więcej postaci niż jest tutaj sprezentowanych...

No i nadal nie widzę mocy PS4- ani w trailerze, ani w gameplay''ach, ani nawet na tych renderach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 18:16, KMyL napisał:

Dawno temu grałem w Tekkena... Tłukło się u kumpla na PS2... Ale jakoś tak mi się wydaje,
że w tamtej części (nie pamiętam która to była) było więcej postaci niż jest tutaj sprezentowanych...

Lel.
Rzeczywiście to wszyscy 0_0 Sadziłem że to postaci dodatkowe... Ostatnio grałem w 5 część i rzeczywiście sporo się zmieniło gdyż prawie połowy tych tutaj nie rozpoznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tak na serio? To co tu pokazują to powinna być lista postaci dostępna od początku (tzn. nie trzeba ich odblokowywać). Reszta za przechodzenie trybu arcade, punky czy co tam i wtedy byłoby ok. Jeśli to jest cały komplet jaki ma się pojawić w grze to dzięki, ale nie - wolę kupić TT2 i mieć dużo większy wybór, pomijając już fakt, że graficznie i tak wiele się nie zmieniło. Tak swoją drogą gdzie są postacie takie jak choćby Yoshimitsu, Jin czy Kuma - dla tej gry to są postacie wręcz ikonicze.
Może być jeszcze taka możliwość, że będzie tak jak w przypadku Tekken Revolution, czyli kolejne postacie będą dodawane w aktualizacjach, ale moim zdaniem to trochę głupi pomysł w przypadku "dużej" części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok - kiedyś był Gon, Panda, Mokujin - jakieś tam ludziki dodatkowe dla śmiechu .... ale teraz "połowa" podstawowych postaci to jakies cholerne wróżki ze skrzydełkami i emo Arabowie O_O
Namco Bandai nie idźcie tą drogą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaci mało, ale jest boska Chloe. Jakbym miał konsole to grałbym Chloe. Bo Chloe jest moe. I kawaii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie siostry Williams?, Jin, Beak,Kuma/Pamda,Debil Jin,Eddie/Christy (no tego nie żałuję) i kilka innych pewnie postaci? Myślałem że jak kilka postów temu podawali że to wersja na automaty no to "spoko na inne platformy dołożą resztę" a tu robi się nie za ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Postaci mało, ale jest boska Chloe. Jakbym miał konsole to grałbym Chloe. Bo Chloe jest
> moe. I kawaii.

+1

> Oni tak na serio? To co tu pokazują to powinna być lista postaci dostępna od początku > (tzn. nie trzeba ich odblokowywać). Reszta za przechodzenie trybu arcade, punky czy > co tam i wtedy byłoby ok. Jeśli to jest cały komplet jaki ma się pojawić w grze to dzięki, > ale nie - wolę kupić TT2 i mieć dużo większy wybór, pomijając już fakt, że graficznie i
> tak wiele się nie zmieniło. Tak swoją drogą gdzie są postacie takie jak choćby
> Yoshimitsu, Jin czy Kuma - dla tej gry to są postacie wręcz ikonicze.
Ja to widzę tak: DLC DLC DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 18:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Lel.
Rzeczywiście to wszyscy 0_0 Sadziłem że to postaci dodatkowe... Ostatnio grałem w 5 część
i rzeczywiście sporo się zmieniło gdyż prawie połowy tych tutaj nie rozpoznaje.


Reszta będzie w postaci DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Lel.
> > Rzeczywiście to wszyscy 0_0 Sadziłem że to postaci dodatkowe... Ostatnio grałem
> w 5 część
> > i rzeczywiście sporo się zmieniło gdyż prawie połowy tych tutaj nie rozpoznaje.
>
> Reszta będzie w postaci DLC :)

Z tego co kojarzę to w DLC dodaje się 2-4 postacie, a nie ponad 20. Każda po 25-40zł bo taniej na pewno by nie było patrząc po innych bijatykach ile brano za postacie dodatkowe. No chyba że będzie jak z SFIV z Capcomu Super tekken 7, UT7, SUT7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Lel.
> > Rzeczywiście to wszyscy 0_0 Sadziłem że to postaci dodatkowe... Ostatnio grałem
> w 5 część
> > i rzeczywiście sporo się zmieniło gdyż prawie połowy tych tutaj nie rozpoznaje.
>
> >
>
> Reszta będzie w postaci DLC :)
Jakie DLC? Jaka chciwość? Jakie cięcie?
"Bardzo dziękujemy za wsparcie fanów i po licznych pytaniach graczy zdecydowaliśmy się umieścić w grze kolejne postaci z poprzednich części. Cena gry wzrosła 5-krontnie! Yuppi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować