Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Agent 47 zapowiada się wybuchowo. Zobacz pierwszy zwiastun

29 postów w tym temacie

Kiedy w tytule newsa o Zabójcach którzy mają swoją robotę wykonywać szybko, cicho, precyzyjnie i (jeśli się da) tak by wyglądało to na wypadek pojawia się słowo Wybuchowo to wiedz że coś się dzieje. Coś bardzo niedobrego.
No i jak to u Amerykanów, akcji mnóstwo, myślenia już nie za wiele. W sumie nawet nienajgorszy kawałek kina jeśli chce się pooglądać rozwałkę i efekty, ale gracze raczej dostaną kolektywnej apopleksji na ten widok O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic godnego uwagi, poza aktorem grającym główną rolę (Homeland oraz Starred Up, to drugie polecam), widocznie chciał zarobić bez większego wysiłku ;)

Nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest kino i o ile w takim Obcym czy The Thing napięcie jest, mimo braku akcji, to trudniej jest takie napięcie zbudować a jeszcze trudniej jest je utrzymać w Hitmanie.

Ale tak to jest w amerykańskim kinie, nie można się spodziewać wiernego odwzorowania.
Ten film ma zarobić na siebie, w domyśle ściągnąć do kin miliony osób lubiących rozwałkę.

A trzeba jeszcze wziąć poprawkę na to, że to zwiastun i ma być efektownie i wybuchwo.
Może cały film aż tak wybuchowy nie będzie. (nadzieja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schrzanili imho. Przecież esencja Hitmana to działanie i załatwianie wrogów po cichu, a tu jakaś dają jakąś rozwalankę. Niestety, ale nie zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RIP in peace Hitman, po grze akcji dostaniemy film akcji, może kiedyś obejrzę jak puszczą w polsacie. Ach, i znowu ogolony zamiast łysy aktor <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, zdecydowanie mi się nie podoba. Robią z tego jakąś tanią siekę, a nie tak to powinno wyglądać :/ To już chyba bardziej optymistycznie nastraja zwiastun przyszłego Terminatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Znowu to samo.
Proponowałbym ludziom, którzy robią filmy o 47 najpierw pogranie w gry o nim. I najlepiej przejście ich. Najlepiej z ranga Silent Assassin. Może wtedy ktoś zrozumie o czym jest to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny film do obejżenia w trakcie wycieczki po barach. Zero myślenia "kupa" wybuchów. Koś może wie co to za piosenka leci w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman chudy i ma jakąś taką zbyt pocieszną mordkę. Ogólnie rozp**rdziel cały czas, a liczyłem na jakiś bardziej stonowany film w stylu Dziewczyny z Tatuażem. No cóż, do kina to pewnie zapomnę iść, chyba że będę miał akurat ochotę obejrzeć jakąś rozwałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ależ tu publika wyszukana, fiu fiu.
Film wygląda ok. Jestem fanem i jakoś nie czuję profanacji.
To może być dobre kino akcji. Tylko ta scena z ninja powerrangers, którzy zatrzymali samochód linami, a później po nich zjeżdżali, a on ich wtedy pozabijał, to bardziej pasuje do Metal Gear Solid niż do Hitmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urgh... przy tym trailerze 1 film o Hitmanie wygląda jak przejście gry z rangą SA... Mam niestety tą samą opinię co wszyscy, dlaczego hollywod nie może zrozumieć że Hitman to nie komandos tylko ktoś kto zabija po cichu, to ma najlepiej wyglądać jak wypadek. Nie wyobrażam sobie aby 47 przeszedł sobie od tak przez wykrywacz metali naładowany bronią....Poza tym aktor jakoś nie umie się porządnie ogolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem rozwałkę, nic mi nie przeszkadza zmiana charakteru działań bohatera - o ile będzie to porządny film akcji. Jeśli idą taką drogą, niech zrobią to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomylili bohaterów? Ja rozumiem, że to film akcji, wiec muszą czasem strzelać, ale to 47. Większość misji w Hitmanie przechodziłem bez jednego strzału, bo o to w nim chodzi. W Bloody Money pistoletów chybnie użyłem nigdy.
@Sadhu
Nie jesteśmy "wyszukaną publiką". Jesteśmy graczami. A to jest film na podstawie określonej gry (no, serii gier). Jakby robili film na podstawie nie wiem Strangleholda to by mogli strzelać cały czas ile wlezie.
@nurbi
Porządny film akcji to to może będzie. Choć wątpię, bo filmy na podstawie gier nie cieszą się dobrą sławą. Ale z punktu widzenia gracza to z Hitmanem będzie miało wspólnego tylko kupienie prawa do nazwy, żeby przyciągnąć publikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować