Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony potwierdza wiosenną listę gier dla PS Vita

10 postów w tym temacie

Nie, dzięki. Tylko to co wpadnie z Plusa. Następną grę jaką kupię to Gravity Rush 2 o ile kiedykolwiek się ukaże. W tej chwili nie ma żadnej gry zapowiedzianej na Vitę, której bym wyczekiwał. Konsola upadła na życzenie Sony. Ciekawsze gry mam na smartfonie, np. SimCity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, dzięki. Tylko to co wpadnie z Plusa. Następną grę jaką kupię to Gravity Rush 2 o
> ile kiedykolwiek się ukaże. W tej chwili nie ma żadnej gry zapowiedzianej na Vitę,
> której bym wyczekiwał. Konsola upadła na życzenie Sony. Ciekawsze gry mam na smartfonie,
> np. SimCity.

Nic dodać, nic ująć. Mi do szczęścia brakuje tylko Killzone Mercenary oraz Tearaway - ale obstawiam że one pojawią się w PS+ (bo mało co już zostało do oddania na Vitę w cenie subskrypcji).

W tej chwili nie ma nawet jednego tytułu zapowiedzianego który byłby podobnego kalibru co ww. lub Gravity Rush (którego sequel wyjdzie kiedy?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, dzięki. Tylko to co wpadnie z Plusa. Następną grę jaką kupię to Gravity Rush 2 o
> ile kiedykolwiek się ukaże. W tej chwili nie ma żadnej gry zapowiedzianej na Vitę,
> której bym wyczekiwał. Konsola upadła na życzenie Sony. Ciekawsze gry mam na smartfonie,
> np. SimCity.
Digimony nowe będą w marcu w Japonii może we wrzesniu u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z ozoqq i golic. Niestety na moje Sony marnuje potencjał Vity i wcale nie chce jej ożywić, a wręcz przeciwnie, jak najszybciej uśmiercić i zrobić z niej dodatek do PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować