Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie dwa miliony dolarów od fanów WoWa i Blizzarda na ofiary eboli

9 postów w tym temacie

od fanów WoWa i Blizzarda

W sumie dano tu tylko to co blizzard wziął od fanów. Zrobili pecika w jeden dzień wstawili z opisem że kasa idzie na chorych w afryce i cała ich robota. Szału nie ma choć myślałem że bliz dodał by od siebie tyle co zebrali od fanów, ale byłem naiwny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 10:55, Renchar napisał:

od fanów WoWa i Blizzarda

W sumie dano tu tylko to co blizzard wziął od fanów. Zrobili pecika w jeden dzień wstawili
z opisem że kasa idzie na chorych w afryce i cała ich robota. Szału nie ma choć myślałem
że bliz dodał by od siebie tyle co zebrali od fanów, ale byłem naiwny :D.

Cóż to firma komercyjna, trzeba się cieszyć że coś poszło na pomoc ofiarom eboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> W sumie dano tu tylko to co blizzard wziął od fanów. Zrobili pecika w jeden dzień wstawili
> z opisem że kasa idzie na chorych w afryce i cała ich robota. Szału nie ma choć myślałem
> że bliz dodał by od siebie tyle co zebrali od fanów, ale byłem naiwny :D.

Bliz w ogóle takiej akcji nie musiał robić.Jeżeli na prawdę przekaże 100% ze sprzedaży tego peta, to nie widze żadnych powodów do narzekań :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie muszą płacić za choroby rozprowadzone przez rządy, co za głupota. Niech im przekażą tą kasę na broń, by wyrzucili tych wszystkich ''emisariuszy i wolontariuszy pokoju'' z USA pod banderą czerwonego krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować