Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja pudełkowa Pillars of Eternity dostępna w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

28 postów w tym temacie

Kurczę, gdyby nie to, że to wydawca na c to bym brał bez zastanowienia.
Tak to będę miał to wszystko tylko wersji cyfrowej.
No cóż, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się boję, że nasz wydawca spierniczy sprawę.
Strasznie dużo literek tu jest, jak i jest to gra wymagająca aktywnego udziału grupy tłumaczącej w aktualizowaniu tłumaczenia w oparciu o łatki.
A Cenega niestety pokazała się u nas tylko z złych stron, jako nieprofesjonalny wydawca mający klienta głęboko w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega od bardzo dawna jest najlepszym polskim wydawcą. Za nim jest Sony, potem długo, długo nic, następnie Ubisoft i CDP, potem inni, a na samym końcu EA Polska. Więc chyba żyjecie w innej epoce, fakt kiedyś nie byli solidni, ale obecnie są No1 w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wydanie które normalnie dodaje się do Steam? Czy Cenega wróciła do tradycji z czasów Fallout 3 gdzie wycięto GFWL? No bo edycja sieciowa do aktywowania tylko na naszym terytorium to 145 zeta a to tutaj 120...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że za lokalizację gry odpowiada studio wynajęte przez sam Obsidian, bo już podczas zbiórki kasy na Kickstarterze była mowa o polskiej wersji językowej. Wydaje mi się też, że nieszczęście jakim jest cenega jako wydawca gry, to fakt, ze światowo grę wydaje Paradox, a ten niestety współpracuje w Polsce z klęską. Sam ciągle nie wiem jaką wersję gry wybrać. Z jednej strony kusi mnie wziąć najbogatszą cyfrówkę, a z drugiej, pudełkowa wersja takiej gry aż się prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsza Cenega niż CDP, który wydaje polskie wersje gier z kilkomiesięczną obsuwą ;)

@LoBo

To będzie na 99% wersja na Steam. Widziałeś teraz jakiekolwiek pudełkowe gry, które nie przypisują się do Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bez wersji steam.. wiec podziekuje za pudlekowa.... chociaz ten drukowany poradnik bym
> sobie przytulil..

Witam. W grze nie ma region locka oraz jest to wersja steamowa.

Pozdrawiam,
Michał
Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 17:09, tytacz napisał:

@LikaOn

Kiedy jakieś wieści o nowym programie lojalnościowym?


W ciągu miesiąca pojawią się nowe informacje. Polecam sprawdzać systematycznie na naszym facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Witam. W grze nie ma region locka oraz jest to wersja steamowa.
>
> Pozdrawiam,
> Michał
> Cenega

O to super! dzieki za info, swoja droga czemu ta informacja nie pojawia sie przy zamowieniach.. dla wielu jak i dla mnie to wazna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miniaturka Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka" To chyba odniesienie do "Boo" - "Miniaturki wielkiego kosmicznego chomika" :P
Minsc go miał w EQ i nie dało się go wyjąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurczę, gdyby nie to, że to wydawca na c to bym brał bez zastanowienia.
> Tak to będę miał to wszystko tylko wersji cyfrowej.
> No cóż, szkoda.

haters gonna hate, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 11:12, Kashalia napisał:

haters gonna hate, szkoda


Biorąc pod uwagę całe lata, w ciągu których cenega ostro zapracowała na swoją infamię to żadne "haters".
Poza tym, dlaczego mam dawać swoją kasę rosyjskiej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować