Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft prezentuje wyniki swoich gier. Same kilkumilionowe nakłady

17 postów w tym temacie

Ciekawe dlaczego wyniki AC:U i AC:R zostały podane razem.Czyżby jakaż z tych gier źle sie sprzedała :D?
Pomimo dobrych wyników sprzedażowych jakość gier Ubisoftu pozostawia wiele do życzenia.Trzeba przyznać, że są specami od marketingu (Watch Dogs) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tak sądzisz?Tytuły na BARDZO wysokim poziomie?
Jedynym dobrym tytułem, który tutaj widzę to Far Cry 4.Reszta (a szczególnie AC: U i WD), to zabugowane crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto to kupuje? Chyba jacyś idioci. Wszystkie gry robione na jedno kopyto z denną fabułą no oprócz tych denców i Crew, ostatnie dobre gry tego marnego i zakłamanego studia to Assassin''s Creed II i Prince of Persia: Warrior Within

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 21:21, Hepe napisał:

Naprawdę tak sądzisz?Tytuły na BARDZO wysokim poziomie?
Jedynym dobrym tytułem, który tutaj widzę to Far Cry 4.Reszta (a szczególnie AC: U i
WD), to zabugowane crapy.


Far Cry 4 To konkretna gra. Pozostałe tez nie są najgorsze to już zależy od gustu. Zgadzam się może i nie są jakieś mega, ale tez nie można powiedzieć że są jakieś złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Naprawdę tak sądzisz?Tytuły na BARDZO wysokim poziomie?
> > Jedynym dobrym tytułem, który tutaj widzę to Far Cry 4.Reszta (a szczególnie AC:
> U i
> > WD), to zabugowane crapy.
>
Szczerze, to cały ten hejt jest trochę rozdmuchiwany, Watch_Dogs można by wiele zarzucać, ale koniec końców na dzień dzisiejszy to po patchach grywalna produkcja, inaczej sprawa ma się z Unity, które ma dużo gorszą sytuację od WD, ale jeśli ktoś ma w miarę high-endowego PC''ta to bez problemu da się grać przy wahaniach FPS. Chciałbym też zaznaczyć, że mimo wszystko WD i ACU to dziś jedne z najlepiej wyglądających gier z otwartym światem. Podsumowując Watch_Dogs wielu zawiódł na starcie i przez całe te nagłaśnianie napotkał sporo należytego hejtu, ale dziś nie warto do tego wracać, bo gra się w nią naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o Unity to po kilku miesiącach od premiery wielu moich znajomych nie może ze mną zagrać przez spadki FPS, to też wpłynęło na sprzedaż, dlatego wyniki połączono z Rogue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Far Cry 4 To konkretna gra. Pozostałe tez nie są najgorsze to już zależy od gustu. Zgadzam
> się może i nie są jakieś mega, ale tez nie można powiedzieć że są jakieś złe :)

To czy gra dziala czy nie nie jest kwestia gustu (np. Unity).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 00:44, skyline20 napisał:

Quality > quantity. Wystarczy dobrze podhajpować grę, znaleźć frajerów, którzy ją
kupią i voila, kilkumilionowe nakłady.


Nie frajerów tylko pewna grupa graczy, którzy chcą grać w produkcję od Ubika bez patrzenia na bugi występujące w grze. W końcu i tak łatają, więc nie mają się czym martwić. Przejść grę można i gra się dobrze. Tak samo można nazwać innych graczy, którzy grają w gry od innego developera. Przecież to zabawne. Nie powinieneś tak mówić/pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"i to my przyswajamy wartość wykreowaną dla naszych udziałowców"
Nie rozumiem tego zdania... znaczy domyślam się o co w nim chodzi ale chyba jest źle napisane.

Co do Ubi to ich gry w tamtym roku były po prostu fatalne. Pokazuje to tylko że marketing może sprzedać wszystko i to że dziennikarzom growym niemożna ufać bo nie powiecie mi że żadne gazety które chwaliły się przedpremierowymi recenzjami nie widziały tych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w te gry w ogóle?

Bo ja grałem we wszystkie. I były fenomenalne jeśli chodzi o gameplay. Najmniej podobało mi się Unity, ale to chyba przez dziury. Najbardziej - Watch_Dogs. I co z tego, że gra nie wyglądała tak jak na pokazach? Gra się w to jeszcze lepiej niż wyglądało na pokazach. Po napisach końcowych wciąż gram w świetnym multiku.

The Crew grałem tylko w betę, przyznaję. Ale w samej becie spędziłem ponad 20 godzin jeżdżąc jednym autem, więc to chyba dobrze rokuję.
Spokojnie, nie jestem żadnym fanatykiem Ubi. Ich ostatnia polityka mnie wkurza (zabieranie gier z kont Uplay, wydawanie dziurawej gry i paczowanie jej, robienie gier według pewnego schematu). Co nie znaczy, że te gry są złe. Średnia 70-80% skądś się bierze, bez przesady - dziennikarze nie są ślepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum bodajże Gamespota jeden użytkownik raz zapytał o to, jak ci dziennikarze oceniają gry. Uncharted 3 - strzelanie słabe, ale filmiki fajne, więc 10/10. Dla mnie to kpina i primaaprilisowy żart jak w CD-Action z Monsters Inc., tylko tamta gra była całkiem fajną platformówką.

AC w życiu nie ma fenomenalnego gameplayu. To wręcz jeden ze sztandarowych przykładów jak nie robić gry sandboksowej (czyli rozmywania głównego wątku bo wyszedł za krótki różnymi pierdółkami jak np. zbieranie chorągiewek i inne), a zamiast gry o zabójcach mamy niewymagającą siekankę, gdzie wrogowie ustawiają się do bijatyk po kolei. Oszaleli czy co?

Pierwszego AC wywaliłem po godzinie bo nie mogłem zdzierżyć tragicznie nudnego wstępu, który ciągnął się w nieskończoność. Skończyłem tutorial i odpuściłem sobie ten badziew.

Dziennikarze niby nie są "ślepi", ale nie wystawiają niskich ocen "bo nie wypada". A czasami warto po prostu dać niską ocenę, jak Eurogamer bodajże 4/10 dla Uncharted 3, która to recenzja była swego czasu mocno kontrowersyjna, choć ocenę dobrze uargumentowano w tekście. Ale i tak poszły zarzuty o "trolling" i "próbę wybicia się na sensacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 19:11, Kaerobani napisał:

Na forum bodajże Gamespota jeden użytkownik raz zapytał o to, jak ci dziennikarze oceniają
gry. Uncharted 3 - strzelanie słabe, ale filmiki fajne, więc 10/10. Dla mnie to kpina
i primaaprilisowy żart jak w CD-Action z Monsters Inc., tylko tamta gra była całkiem
fajną platformówką.

10/10 to akurat przegięcie dla Uncharted 3. Ale gra była dobra. Miała fajną narrację, dźwięk, proste ale zajmujące chwilę zagadki i rollercoasterowe momenty.

Dnia 13.02.2015 o 19:11, Kaerobani napisał:

AC w życiu nie ma fenomenalnego gameplayu. To wręcz jeden ze sztandarowych przykładów
jak nie robić gry sandboksowej (czyli rozmywania głównego wątku bo wyszedł za krótki
różnymi pierdółkami jak np. zbieranie chorągiewek i inne),

Dobra, przegiąłęm z tym fenomenalnym. Pierwszy AC to słaby przykład, bo dzisiaj, po tylu częściach AC też nie byłbym w stanie w nią zagrać, z tego względu, że jest nudna. Nowe ACki to wciąż fajne gry, oparte niestety na tych samych mechanizmach, ale mówienie że promocja się przydała, bo gra słaba to trochę przegięcie.
Ten termin jest dobry w stosunku do filmów. Przykład - nowy hitman. Po trailerze widać, że to będzie płytki i sztampowy film, ale masa pójdzie, bo są wybuchy.

Dnia 13.02.2015 o 19:11, Kaerobani napisał:

Dziennikarze niby nie są "ślepi", ale nie wystawiają niskich ocen "bo nie wypada". A
czasami warto po prostu dać niską ocenę, jak Eurogamer bodajże 4/10 dla Uncharted 3,
która to recenzja była swego czasu mocno kontrowersyjna, choć ocenę dobrze uargumentowano
w tekście. Ale i tak poszły zarzuty o "trolling" i "próbę wybicia się na sensacji".

Szczerze mówiąc recki nie czytałem, ale zapewne bym uznał to samo. Szczególnie, że w U3 grałem i nie jestem ani fanatykiem Sony, ani fanatykiem Uncharted. To po prostu naprawdę dobra gra.

Kiedyś był cyrk z Kane and Lynch. Bodaj redaktor Gamespotu wyleciał za ''złą recenzję Kane and Lynch", a dziwnym zbiegiem okoliczności cały serwis był w reklamach tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie Ubisoft zaliczył kilka większych wpadek ( choćby premiery W_D i Unity ), jednak nadal jest to studio robiące naprawdę bardzo dobre, a nawet wybitne gry. Pomijając już kwestie techniczne, Unity oferuje napawdę dobry gameplay, fantastyczną grafikę (kilka razy miałem opad szczeny), duże i dopracoane miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować