Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante w średnim wieku bohaterem kolejnego Devil May Cry?

10 postów w tym temacie

Szczerze, to nie wyobrażam sobie tego w uniwersum DMC :D.

Zobaczymy co wymyślą.Jak na razie czekam na remastered na konsole nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Popchnąłbym akcję kilka lat do przodu. Niech Dante ma jakieś 40 albo 50 lat. Wyślijmy go na przygodę w stylu Indiany Jonesa, gdzie jest starszy, mądrzejszy i spokojniejszy. Zobaczmy, jak wtedy się zachowa. Wiecie, o czym mówię?"
Mówisz o DMC2? Najgorszej części serii właśnie przez to, że Dante był jak to ładnie ujął "mądrzejszy i spokojniejszy". A co do komentarza redaktora, to nie wiem czy jest za czy przeciw? Niepotrzebny jest ten "żart" na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Snake w MGS4 i Max w MP3 nie byli cwaniaczkami w sile wieku. Byli zgorzkniałymi cynikami w sile wieku. Jak to kiedyś zgrabnie ujął kabaret Potem - takich to my mamy na pęczki w piwnicy w skrzynkach po ziemniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałem Dantego w takiej formie, w jakiej był grając w DMC 3. I tej postaci Capcom powinien był się trzymać samodzielnie tworząc nowego Devila, a nie oddając zajefajną serię w ręce partaczy, czego efektem jest DmC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być fajny pomysł, starszy Dante w czwórce (która notabene niezbyt mi się podobała przez zbyt "cukierkową" i "final fantasy"-ową grafikę) był sexy i twardzielem bardziej niż kiedykolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie lepsze od tego syfa z Ninja Theory. Ten Dante to jak peda... o przepraszam homoseksualista wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować