Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft potwierdza: nowy Assassin`s Creed w przyszłym roku fiskalnym

21 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Francuski gigant wydawniczy już teraz potwierdza, że kilka hitów z jego katalogu znajdzie się w sklepach w roku fiskalnym 2016. Wśród nich nie zabraknie nieogłoszonej jeszcze odsłony Assassin's Creeda.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft potwierdza: nowy Assassin's Creed w przyszłym roku fiskalnym" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 15:12, Shinigami napisał:

Zupełnie jakby miało to kogoś zaskoczyć. Potem pojawią się zapewnienia, że prace nad
nim trwają już od pięciu lat ;D

Oczywiście, że trwają. Podobnie z Call of Duty - roczny cykl wydawniczy nie oznacza, że gra jest tworzona w rok. To samo tyczy się np. telefonów wydawanych co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 15:18, Henrar napisał:

Oczywiście, że trwają. Podobnie z Call of Duty - roczny cykl wydawniczy nie oznacza,
że gra jest tworzona w rok. To samo tyczy się np. telefonów wydawanych co rok.


Henrar musisz sobie czasem dać na wstrzymanie, bo zawsze pojawiasz się z odsieczą ogłaszając oczywiste oczywistości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 15:20, Shinigami napisał:

Henrar musisz sobie czasem dać na wstrzymanie, bo zawsze pojawiasz się z odsieczą ogłaszając
oczywiste oczywistości ;D

Chyba dam :v

@topic:
Znając życie, to ja w tego AC zagram za jakieś pięć lat. Do tej pory nie kupiłem czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 15:26, Henrar napisał:

Znając życie, to ja w tego AC zagram za jakieś pięć lat. Do tej pory nie kupiłem czwórki.



Do tej pory nie zagrałem w AC II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 15:26, Henrar napisał:

Znając życie, to ja w tego AC zagram za jakieś pięć lat. Do tej pory nie kupiłem czwórki.


Czwórkę mam, bo udało mi się swojego czasu kupić CE za niecałe 90 zł, gra jeszcze siedzi w folii. Jeżeli jednak wierzyć temu to swojego czasu o niej pisali, to jest to zdecydowanie najlepszy AC od czasu jedynki. Kiedyś sprawdzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to jest to zdecydowanie

Dnia 13.02.2015 o 16:08, Shinigami napisał:

najlepszy AC od czasu jedynki. Kiedyś sprawdzę ;P


Przepraszam, czego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory opuściłem tylko Rogue. Nadrobię. I bloodlines. :-) Co nie znaczy że pochwalam roczny cykl wydawniczy. Seria już nuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2015 o 19:30, Shinigami napisał:

Od czasu tej pierwszej jedynki :P

Po prostu nie mogłem uwierzyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako weteran serii na pewno muszę się zgodzić że ac iv był dobrą grą, ale powinni zmienić tytuł na ''pirates: a tale of assassins''
Dla mnie w serii bezustannie na pierwszym miejscu jest Brotherhood i niech żałuję ten kto nie spróbował. Drugie miejsce mimo wszystko znienawidzony przez wszystkich Unity. Chyba jedyny asasyn, w którym na poważnie podeszli do tematu skradania się (a i tak za mało ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 07:37, ozoqq napisał:

Dla mnie w serii bezustannie na pierwszym miejscu jest Brotherhood i niech żałuję ten
kto nie spróbował. Drugie miejsce mimo wszystko znienawidzony przez wszystkich Unity.
Chyba jedyny asasyn, w którym na poważnie podeszli do tematu skradania się (a i tak
za mało ).


Hmmm ... ja mam pewien problem z pierwszym miejscem ...
Teoretycznie powinna to być dwójka, która wprowadziła wiele nowości względem jedynki, oraz znakomite elementy platformowe ( podziemia ), używanie podniesionych broni, itp.
Jednak to trójka najbardziej mnie usatysfakcjonowała - fabularnie, oraz ze względu na różnorodny gameplay ( miasta, pogranicze, bitwy morskie, poszukiwanie skarbu, alka tomahawkiem ).
Czwórka jest fajna, ale to nie jest Assassyn, a na dodatek, to co było fajne w trójce ( żegluga własnym okrętem ), tutaj nuży.

Unity to bardzo fajna gra, która dostarcza trochę nowości, wnosząc świeży powiew do serii, min. nowy sposób poruszania się, dynamiczne schodzenie z budynków, trudniejsza walka, skradanie się.
Niestety, nowy AC zerwał też z wieloma aspektami, które w serii były dobre: rak możliwości poruszania się głównym bohaterem podczas wczytywania gry, brak gwizdania ( które było bardzo pomocne ), nie wiem też, czy w grze można odbierać broń przeciwnikom, podnosić ją z ziemi. Personalizacja bohatera sprawia, że nie wygląda on już jak Assassyn ( inne, nie pasujące doń kolory, oraz broń ). Do tego menu gry i mapa, które są regresem względem Black Flag, który miał najlepsze menu w serii.
Mimo wszystko, u mnie będzie to wyglądać tak:

1: AC III - najlepsza fabuła, różnorodny gameplay, najlepszy rodzaj broni ( tomahawk ), chodzenie po drzewach, bitwy morskie
2: AC II - bardzo duże zmiany względem pierwowzoru, używanie różnych broni, elementy platformowe, pływanie
3: AC Unity - nowy sposób poruszania się, skradanie, walka, Paryż, powrót do sedna historii
4: AC Black Flag - hmmm ... piracki klimat, świetne menu, muzyka, dżungla, cykl dnia i nocy, którego brak w Unity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować