Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light na szczycie styczniowych notowań w USA!

14 postów w tym temacie

wow,to Techland idzie na szczyt i to w stanach! Jestem pełen podziwu,po takiej sprzedaży na pewno się rozwiną.Mam nadzieje że kolejne produkcje będą tylko lepsze i ekipa wykorzysta potencjał i zaufanie graczy. Życzę Redom z nowym Wiesławem też takiego sukces :D

Polskie gry podbijają świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ta informacja nie dziwi. Dlaczego ?
Bo Dying Light, jest po prostu świetną grą.
Takie jest moje zdanie i mam nadzieję, że sprzeda się jeszcze lepiej, bo Techland się spisał i zasłużyli na ten sukces.

Wydanie Dying Light w styczniu, już po okresie świątecznym, wyszło na dobre tej grze.
W okresie światecznym mogłaby "zaginąć'', między innymi promocjami.

Co do platform, na których tytuł osiągnął największą sprzedaż, ma to związek z innym newsem na gram.pl,
tym o ilości sprzedanych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratsy dla Techlandu. Oby dalej się tak pięli i wraz z CDP Red, CI Games, 11bit, Astronautami i innymi zdolnymi polskimi twórcami przez kolejne lata pokazywali jak się robi dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sukces jest i nie ma co gadać inaczej. Ale obawiam się że przeciętny amerykański gracz nie będzie kojarzył tej gry z Techlandem a z Warner Bros. Spójrzcie na wydawcę w tym zestawieniu. Nic tam nie mówią o Techlandzie. Ja z jednej strony się cieszę że im dobrze idzie, a z drugiej obawiam żeby nie było tak jak z Dead Island do ktorej Techland już praw nie ma i teraz outsiderzy robią z marką jakieś dziwne rzeczy. Zresztą przypomnijcie sobie co się stało np. z serią Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>Ja z jednej strony się cieszę że
> im dobrze idzie, a z drugiej obawiam żeby nie było tak jak z Dead Island do ktorej Techland
> już praw nie ma i teraz outsiderzy robią z marką jakieś dziwne rzeczy. Zresztą przypomnijcie
> sobie co się stało np. z serią Gothic.

Wypluj ta słowa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze wszystko jest lepsze (lub na tym samym poziomie) niż w FC4, a oceny niższe.

Świetnie to pokazuje czemu bardziej opłaca się walić kasę w reklamę gry, niż w samą grę - tu nie trzeba nikogo przekupywać - ludzie po takiej propagandzie sami z siebie twierdzą, że tak nie może być żeby wielkie FC4 było gorsze od jakiegoś tam DL.

Samodzielne myślenie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować