Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Ubisoftu: - problemy Assassin`s Creed Unity zaprocentują w przyszłości

16 postów w tym temacie

Nie kumam, kupiłem tą grę od gram.pl, przyszła do mnie, zainstalowałem, może raz się zacieła, wszystko działało perfekcyjnie ( grałem początkowo na gtx 580, potem zakupiłem 970 gtx ). Także, nie wiem o co chodzi z tym całym shitem, realy good game, grało się przyjemnie : F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie kumam, kupiłem tą grę od gram.pl, przyszła do mnie, zainstalowałem, może raz się
> zacieła, wszystko działało perfekcyjnie ( grałem początkowo na gtx 580, potem zakupiłem
> 970 gtx ). Także, nie wiem o co chodzi z tym całym shitem, realy good game, grało się
> przyjemnie : F
To, że Ciebie problemy nie dotyczą, wcale nie oznacza, że ich nie ma ;)
Wszyscy moi znajomi i ja też - najczęściej "wypadaliśmy" poza mapę, rzadziej psuły się tekstury i gra przycinała (też na 970).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 11:04, ozoqq napisał:

Ja ani znajomy na PS4 nie uświadczyliśmy większych problemów.


Kwestia gustu, jednym coś przeszkadza a inni tego w ogóle nie zauważają. Mój znajomy np gra do dziś. Coś tam się cięło ale on na to nie zwraca uwagi. A mi to z kolei przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ "Kwestia gustu".
-Postać wypada za mapę.
Gracz 1: "yhahahahaha, ale śmieszne"
Gracz 2: "ten Ubi to frajerzey, napisałbym to lepiej"
Gracz 3: "ale shit"
Gracz 4: "kocham to"
-Podczas przerywników filmowych, u Napoleona przechadzają się randomowi NPC
Gracz 1: "hahahahaha ale śmieszne"
Gracz 2: "ten Ubi to frajerzy, jakbym programował tę grę to bym usunął NPC albo przerywniki"
Gracz 3: "ale shit"
Gracz 4: "kocham to, w końcu to AC"
-Twarze postaci to masakryczna papka
Gracz 1: "hahahahaha ale śmieszne"
Gracz 2: "ten Ubi to frajerzy, jakbym był ich grafikiem to bym zrobił lepsze twarze"
Gracz 3: "ale shit"
Gracz 4: "kocham to, bo to AC"

ETC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to samo powiedzą po premierze Victory. Może ktoś powiedzieć jak działa gra po tych wszystkich łatkach? Pamiętam jak grałem zaraz po premierze to na moim GTX780 było zaledwie 20 k/s. Masakra takie granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej zwrócą mój hajs który dorzucił się do puli zarobków z których są teraz tak dumni. Wypuścili dużo syfu, wprowadzając ludzi w błąd, a teraz wypinają pierś nastawieni na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 11:42, mafix92 napisał:

Ciekawe czy to samo powiedzą po premierze Victory. Może ktoś powiedzieć jak działa gra
po tych wszystkich łatkach? Pamiętam jak grałem zaraz po premierze to na moim GTX780
było zaledwie 20 k/s. Masakra takie granie...


Ostatni raz grałem w styczniu ( na razie, męczę wraz z siostrą gry na PS3 i PS4 ;) ) i wyglądało to tak:
Gram ze wszystkim na maxa, prócz TXAA ( mam 4xMSAA ), raz na dwie, trzy godziny grania zdarza się mikroprzycięcie, chyba, że mówimy o anomaliach, tam gra potrafi się zwiesić nawet na ok. 20-30 sekund.
Nie sprawdzałem ilości kl/s ale la mnie, gra jest płynna ( choć po przełączeniu się z pada na myszkę w menu, bo grać myszka nie próbowałem, jest tragedia, tak wolna chodzi myszka ). Większych bugów nie uświadczyłem, mam typowe przenikanie przez obiekty lub niemożność wejścia, wyjścia, itp. Mam też błędy graficzne ( białe linie na sufitach i na ścianach, migające cienie i tekstury w zależności od ustawienia kamery ), które są, ponoć spowodowane przez silnik gry, z którym są problemy od premiery trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli koniec z łatkami ta podziękować UBI za wydawanie technologicznego gniota na PC/XB1/PS4 i jeszcze gadka że nauczyli się na błędach. Ta jasne wydali 4 patche które nic ważnego nie naprawiły i jeszcze śmią twierdzić że wszystko jest w porządku i gracze nie mają co się martwić o następną część. Obstawiam że to będzie jeszcze większy technologiczny gniot niż Unity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic innego nie wchodzi w grę, stara śpiewka. Będzie lepiej, uczymy się na błędach, to nasza najlepsza gra od ...., możecie nam zaufać, wersja PC jest dla nas najważniejsza. Przynajmniej jest śmiesznie, a portale mają o czym pisać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up To się uśmiałem: ''Będzie lepiej, uczymy się na błędach, to nasza najlepsza gra od ...., możecie nam zaufać, wersja PC jest dla nas najważniejsza.'' :D Wydali pełno gier i dalej dokładnie sami niewiedzą jak je optymalizować, tylko odwracają kota ogonem, żeby reputacje poprawić i zasugerować kupno kolejnych części. Takie gatki będą się powtarzać dopóki nie zrozumieją, że liczą się czyny, a nie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 21:13, Shinigami napisał:

Nic innego nie wchodzi w grę, stara śpiewka. Będzie lepiej, uczymy się na błędach, to
nasza najlepsza gra od ...., możecie nam zaufać, wersja PC jest dla nas najważniejsza.
Przynajmniej jest śmiesznie, a portale mają o czym pisać ;D


To mi przypomina nieco sytuację z XCOM Apocalypse gdzie były podobne jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować