Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Far Cry w dalekosiężnych planach Ubisoftu

11 postów w tym temacie

Czyli włodarze z ubi nie uczą się na błędach (ani swoich ani cudzych) i wpychają FC na tę samą ścieżkę, którą kroczy AC, CoD i inne gry z serii "co-roku-nowa-część".
Super. Gratuluję samozaparcia. Mam nadzieję na kolejne "udane premiery" jak AC:U i WD :) Może w końcu jak ubi zostanie porządnie wstrząśnięte, to ludzie zaczną tam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 10:35, Phobos_s napisał:

Czyli włodarze z ubi nie uczą się na błędach (ani swoich ani cudzych) i wpychają FC na
tę samą ścieżkę, którą kroczy AC, CoD i inne gry z serii "co-roku-nowa-część".

Z artykułu: "Ubisoft obrał ze swoją FPS-ową gwiazdą 24-miesięczny cykl produkcji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 11:22, Noxbi napisał:

Z artykułu: "Ubisoft obrał ze swoją FPS-ową gwiazdą 24-miesięczny cykl produkcji."


Sprytnie pominąłeś najważniejsze słowo w tym zdaniu, a mianowicie "wydaje się" :)
To są jedynie przypuszczenia autora newsa oparte na tym ile minęło czasu między FC3 i FC4 oraz tym, że nowy FC nie został zapowiedziany.
Nowy AC też nie został oficjalnie zapowiedziany a jednak wyląduje w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z kolei są Twoje przypuszczenia na podstawie tego, że jeden inny tytuł tego wydawcy wydawany jest co rok. Bierzesz je jednak za pewnik. Jakie posty, takie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 12:56, Noxbi napisał:

To z kolei są Twoje przypuszczenia na podstawie tego, że jeden inny tytuł tego
wydawcy wydawany jest co rok. Bierzesz je jednak za pewnik. Jakie posty, takie odpowiedzi.


Czy gdzieś napisałem, że "tak na pewno będzie i nie ma innej możliwości"?
Przedstawiłem swoje zdanie na temat polityki ubi i mam do tego pełne prawo.

A jeśli piszesz, że moim przypuszczeniem jest to, że nowy AC pojawi się w przeciągu 12 miesięcy, to sorry ale to jest fakt, potwierdzony przez ubi: http://www.gram.pl/news/2015/02/13/ubisoft-potwierdza-nowy-assassins-creed-w-przyszlym-roku-fiskalnym.shtml

No ale fanbojowi ubi się nie przetłumaczy. Jaka firma tacy fanboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 14:01, Phobos_s napisał:

nazwij kogoś fanbojem Ubisoftu
wmawiaj mu, że nie wie o potwierdzonym info

Przypomnę, że temat jest o Far Cry, nie AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 12:26, Noxbi napisał:

nazwij kogoś fanbojem Ubisoftu


Nie muszę Cię tak nazywać. Twój gramsajt o tym dobitnie świadczy :)

Dnia 24.02.2015 o 12:26, Noxbi napisał:

Przypomnę, że temat jest o Far Cry, nie AC.


Przypomnę Ci, że temat jest też o polityce wydawniczej ubi, a ta nie ogranicza się do jednej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby jednak troszeczkę zróżnicowali nowe gry z serii FC - czasem grając w "Czwórkę" miałem wrażenie, iż nie gram w nową odsłonę serii, a w DLC "Far Cry 3: Kyrat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować