Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Molyneux powiedział, że już się więcej nie wypowie

14 postów w tym temacie

Piotruś Kłamca:
An hour before publication, however, we discovered that he had spoken to the gaming news site Rock, Paper, Shotgun the day before, and had given their interviewer the same impression – that he would no longer be speaking to the press. He has also spoken to at least one other site, seemingly on the same afternoon as our discussion. Another trail of broken assurances.

Wywiad RPS:
http://www.rockpapershotgun.com/2015/02/13/peter-molyneux-interview-godus-reputation-kickstarter/

Pierwsze pytanie miażdży:
Do you think that you’re a pathological liar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 14:37, Mackopff napisał:

Internet nie wybacza. Nigdy nie lubiłem jego osoby i tak już zostanie. Żegnaj "Legendo"
branży "gier"...


No akurat jego wpływu na branże i tego, że mocno przyczynił się do jej rozwoju to nie możesz mu odmówić.
Populous, Syndicate, Theme Park, Dungeon Keeper, Black & White, Fable to są gry wielkie i zawdzięczamy je właśnie temu panu.
A, że nie potrafi sobie poradzić w dzisiejszych czasach i jego ambicje przerastają jego możliwości to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Molyneux, jak wspomniał już kolega powyżej miał wpływ na branżę gier, już od czasów Bullfroga. A czy jest kłamcą? Raczej fantastą który przecież sam wierzy w to co mowi. Gdyby nie wierzył i mówił żeby mówić, bez przekonania, to nikt by go nie słuchał i nikogo by nie przekonał do swoich pomysłów. Więc jeśli komuś naprawdę ten gość wadził to się cieszcie że przestanie się pojawiać a nie mieszajcie go teraz z błotem, wiem że każdy musi czasem wrzucić kroplę hejtu do oceanu zażenowania jakim jest internet, sam się łapię na tym że czasem to robię, ale jak coś to walnijcie mu R.I.P, zapalcie świeczkę i módlcie by nie wstał z grobu:) Ja go szanuję za to co zrobił będąc w Bullfrogu i zaraz potem, a jak się gość zaczął staczać to przestałem go słuchać, i tyle. Co on jakim guru był za którym podążali uczniowie spijając słowa z jego ust? To miejsce już jest zajęte od 2k lat przez innego gościa tylko tamtego się udało ukrzyżować, pomyślcie co by z nim zrobiono jakby Rzymianie mieli internet :)

A tak na marginesie, to tylko mnie się wydaje czy ten news jest jakoś koślawo napisany, tak prawie po polskiemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Piotruś nawet tej obietnicy nie mógł spełnić :D.No, ale trzeba przyznać ma chłopak fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zająłby się chłop polityką, tam by zrobił większą karierę. Płaciliby mu za to, co umie robić najlepiej, czyli kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Fable to nie jest gra wielka, zresztą Black & White też szybko okazało się być przereklamowane. To już był ten czas, gdy Piotruś zaczął obiecywać więcej niż mógł zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować