Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra z serii Colin McRae Rally zapowiedziana!

49 postów w tym temacie

Gra na pewno będzie świetna a grafika przecudna.... spójrzcie na drugi screen i na trzeci - a na trzecim zwróćcie uwage na kamienie na drodzę. Wkraczamy w nową erę gier komputerowych. Next Gen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Firma Codemasters zapowiedziała kolejną odsłonę swojej hitowej serii rajdowej. Colin McRae: DIRT ukazać ma się w przyszłym roku na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputery PC. Poza tym specjalną edycję dostaną również właściciele telefonów komórkowych.

Przeczytaj cały tekst "Nowa gra z serii Colin McRae Rally zapowiedziana!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :D Jak dla mnie jedyne liczace sie, swietne gry rajdowe robi na PC tylko Codemasters. TOCA i CMR sa wysmienite. Jednak bardziej lubie to drugie (mam w domu 1,2,3,04 brakuje mi tylko 2005 ale i to nie długo nadrobie ;) ). Dzięki nowym trybom rozgrywki grać sie bedzie jeszcze fajniej, teraz tylko czekac, ogladac screeny, trailery czytac newsy i modlic sie o dobrego pilota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Colin zkończył się na częsci 2 - potem to już gnoity były obecnie rządzi R.Burns Rally (jest niezła liga ) - fizyka jazdy :) ale może nowy Colin zaskoczy pozytywnie

ps. grafika to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie i nie tylko :P sa to concept arty a nie skreeny z gry ;]
i zalatuje mi tu silnikiem TRD a to bedzie kicha
zawsze chcialem zeby fizyka jazdy colina szla w strone RBR
poczekamy, zobaczymy

ps. codzinenie wyczekiwalem az bedzie jakis nius o colinie :) w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w końcu jakaś fajna "ścigałka" :) kocham rajdy i mam nadzieję ze ta gra mnie przyciągnie do ekranu na długi czas :) ze wszystkich części colin''a dwójka najbardziej przypadła mi do gustu :) nie tak dawno temu jeszcze w to grałem :) mam nadzieję że z nowym Colin''em nie będzie tak jak z większością nowych gier które po przejściu odinstalowywuję, niektórych nawet nie przechodze do końca... co z tego że twórcy gier tworzą świetną grafikę, sporo gier nie ma w sobie tego "czegoś", np Diablo 2 LoD wciąż gosci na moim dysku twardy i dalej w to gram, tak samo Gothic 2 Noc Kruka i Heroes 3 z dodatkami :) te gry mają duszę, mam nadzieję że tak bedzie i z nowym Colin''em :) poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Poza tym gracze będą mieli możliwość uczestniczenia w mistrzostwach rajdowych całego świata w specjalnym trybie." to bedzie cos... juz zbieram na nowa karte graficzna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sąto jedyne screeny dotej pory to niema co się podniecać grafiką. Twórcy zwykle "podkręcają" zdięcia z pierwszych zapowiedzi. Tak było np z colinem 2005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. Bardzo Colin nowy jest podobny do TRD 2 i 3 pewnie z papugowali bo wiedzieli ze to hit. I chcą z tego też zrobić Hit z dużymi możliwosciami. Fajnie. Martwi mnie to Najważniejsze WYMAGANIA. Bo 72% osob w polsce ma słabe komputery(ANKIETA Z TAKIEJK JEDNEJ STRONKI CO ODWIEDZA JĄ DUZO LUDZI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jedno. Screnny z Toca Race driver 3 były takie same jak te i obiecujące. A tu grafa jak w TRD 2. To podo zeby ludzi zmuszać do kupna nowego sprzętu a potem sie okaże jaka grafika a w TRC 3. Straszą grafiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować