Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Nowe znaczy lepsze", przekonuje Nintendo w reklamówkach odświeżonego 3DS-a

12 postów w tym temacie

"Najnowsze (bo słowo "nowe" byłoby lekkim nadużyciem) rozpoczęło wczoraj desant na Europę." - najnowsze CO? ;D

BTW, słowo "nowe" nie byłoby żadnym nadużyciem w sytuacji, gdy konsola nazywa się New 3DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś poradzić (tylko tak na poważnie) czy i dlaczego, lepiej zainwestować w new 3ds czy w new 3ds XL? Różnica 100zł pomiędzy tymi dwoma modelami to wystarczająco, żebym się poważnie zastanawiał czy większy ekran jest tego naprawdę wart.
Dodam tylko, że będzie to moja pierwsza kieszonsolka od czasu GBA SP więc, żadnego 3dsa nie miałem do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem większy ekran to stanowczo większy komfort z użytkowania - w zwykłej wersji jak dla mnie jest malutki, nie wyobrażam sobie grania na zwykłej wersji, XL to dla mnie mus :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie. Z dwóch powodów:
-wprawdzie ekran jest większy, ale rozdzielczość pozostaje bez zmian, co daje bardziej rozpikselowany obraz
-wzrost gabarytów to mniejsza mobilność i wygoda użytkowania poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 14:46, Kadaj napisał:

Moim zdaniem nie. Z dwóch powodów:
-wprawdzie ekran jest większy, ale rozdzielczość pozostaje bez zmian, co daje bardziej
rozpikselowany obraz

Nie ma co przesadzać. To brzmi tak jakby nagle na 50 calowym telewizorze włączono 800x600. W gruncie rzeczy obraz jest równie ładny, ale przy szczególnych przybliżeniach wygląda to nieznacznie gorzej niż na standardowym 3DSie, ale za to XL ma wielką zaletę w postaci wygody podczas grania. Np. MGS3D zlewa się na standardowym 3DSie w zielono-brązową masę. Dzięki większemu ekranowi ten efekt znika. No i w ogóle większy ekran zapewnia lepszy odbiór gry. Polecam na 3 miesiące przeskoczyć na XL. Nie da się wrócić do mniejszego ekranu :)

Dnia 14.02.2015 o 14:46, Kadaj napisał:

-wzrost gabarytów to mniejsza mobilność i wygoda użytkowania poza domem

Plecak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, jeżeli ktoś nie ma nowej wersji to się ucieszy, ale jeżeli ktoś kupił poprzednią wersję całkiem nie dawno to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga reklamówka jest masakryczna :D.Jeżeli w najbliższym czasie miałbym kupować 3DS''a , to dołożyłbym te 100 zł i kupił wersję XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować