Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żółtodzioby z Tekkena 7 w akcji na nowym nagraniu

7 postów w tym temacie

Tekken is a juggling sh*t : D

Jeden cios wywala w powietrze i walisz całe combo, gratulacje połowa życia zjechana, powtarzasz akcje, przeciwnik nie żyje. 2 ciosy decydują o całym meczu. Dziękuje dowidzenia. Brak Aerial Recovery albo czego kolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 14:21, Naimad-PL napisał:

Tekken is a juggling sh*t : D

Jeden cios wywala w powietrze i walisz całe combo, gratulacje połowa życia zjechana,
powtarzasz akcje, przeciwnik nie żyje. 2 ciosy decydują o całym meczu. Dziękuje dowidzenia.
Brak Aerial Recovery albo czego kolwiek innego.


Między innymi dlatego branie Eddiego było uznawane za cheatowanie. Powodowało również utratę wielu przyjaźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to jest gra, dla ludzi cierpliwych i spokojnych. Bardzo często zniechęcam się do grania przez sieć w tekkeny, bo nieraz po przegranej dostaje się wiadomości z takimi wiązankami, że aż szkoda słów, żeby odpisywać. Takich ludzi powinni banować w tej i każdej innej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego to jest gra, dla ludzi cierpliwych i spokojnych. Bardzo często zniechęcam się
> do grania przez sieć w tekkeny, bo nieraz po przegranej dostaje się wiadomości z takimi
> wiązankami, że aż szkoda słów, żeby odpisywać. Takich ludzi powinni banować w tej i każdej
> innej grze.

No dokładnie, chamstwo jest nie z tej ziemi. Najwięcej fuck''ów od gówniarzy się słyszy kiedy są sami w domu i mogą pokrzyczeć gdy mama i tata w robocie. Dlatego nie używam rozmów a w każdej grze powinna być opcja wyłączenia tego co mówi oponent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2015 o 17:02, porckypizgus napisał:


No dokładnie, chamstwo jest nie z tej ziemi. Najwięcej fuck''ów od gówniarzy się słyszy
kiedy są sami w domu i mogą pokrzyczeć gdy mama i tata w robocie. Dlatego nie używam
rozmów a w każdej grze powinna być opcja wyłączenia tego co mówi oponent.


Ja tam lubiłem słóchać tych hamskich wyrarzeń miałem zawsze z tego ubaw :D. Bardzie mnie wnerwiało że ludzie albo sami wyłączali ps3 i miało sie braki połączenia po 1-2 walkach albo w opcji konsoli mieli sieć zabezpieczoną która miała niby blokować hakerske włamy, a przeszkadzała grać online jak ktoś nie wyłączył mógł co 4 walke mieć disconecty.

Co do postaci arab ma ciosy leko przypominające mi Larsa ,a ta Chloe - Lili i Eddy ogólnie te nowe postacie nie mają chyba jakiegos własnego stylu. Prędzej bym kupił chyba TTT2 jak by był na Ps4 niż T7 ta część mnie odpycha od siebie niż przyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować