Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pędząc na złamanie karku skończycie The Order: 1886 w pięć i pól godziny

42 postów w tym temacie

Do tego pewnie z 30 minut cut scenek. lol. Jest tu w ogóle ktoś to ma zamiar to kupić w ciągu następnego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 21:06, apollo napisał:

Do tego pewnie z 30 minut cut scenek. lol. Jest tu w ogóle ktoś to ma zamiar to kupić
w ciągu następnego miesiąca?


Tak, jest. Ja na ten przykład zamierzam kupić jak tylko pojawi się w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie powinno być mowy dla akceptacji czegoś takiego jak "dzisiejsze standardy". Pięć i pół godziny jak na grę, która miała wwieźć nextgen na białym koniu, to biednie krótko. Do tego to jest zamknięta korytarzówka najeżona przerywnikami i QTE, z oberżniętą rozdzielczością. To ja się pytam wprost: gdzie jest ta "nowa generacja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tu nie powinno być mowy dla akceptacji czegoś takiego jak "dzisiejsze standardy". Pięć
> i pół godziny jak na grę, która miała wwieźć nextgen na białym koniu, to biednie krótko.
> Do tego to jest zamknięta korytarzówka najeżona przerywnikami i QTE, z oberżniętą rozdzielczością.
> To ja się pytam wprost: gdzie jest ta "nowa generacja"?

A czego się po tej generacji spodziewałeś? Komputery cały czas był takie mocne jeszcze za starych konsol i jakoś nic nadzwyczajnego na nich się nie pojawiło, to nowe konsole miały to zmienić? Chcesz jakiejś "nowej generacji" to czekaj na te gogle vr. Gra to gra, nowe konsole nie sprawią, że ktoś nagle stworzy coś przełomowego. To musi wypłynąć od twórców gier.

Co do samej gry to nie robi na mnie wrażenia. Ryse też było niezłe graficznie, nie oferowało dużej swobody a wszyscy jeżdzili po tym jak po drogach bo nic nadzwyczajnego i zawierało qte. Ja wiem, że o to w tej grze chodzi dlatego też nie będę tutaj jej niczego zarzucał. Poprostu ta gra we mnie nie celuje, a tym którzy się zamierzają w nią zaopatrzyć życzę jak najprzyjemniejszego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną gier z otwartymi światami trochę już mamy (a za moment pojawią się kolejne i kolejne), te mniej swobodne (ale bardziej skoncentrowane na opowieści, prowadzące gracza w ściśle określony sposób) także muszą mieć swoje miejsce :) Można się spierać czy taki content warty jest swojej ceny, można też docenić wysiłek włożony w jego wykreowanie i zwyczajnie cieszyć się z tego, w czym wypada najlepiej.

Poza tym to najlepsza okazja by ps4 rozkręciło się jako hardware, w tego typu grach można uzyskać znacznie lepsze efekty wizualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również ją kupię.
Zrobię sobie przerwę od biegania po Harran i zabijania zombie.
Zamiast tego, będę zabijał "wilkołaki" ?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w dniu premiery najprawdopodobniej. Do maja kiedy pojawi się Wiedźmin 3 i tak nic konkretnego nie wychodzi więc można sobie pozwolić na zakup. Liczę na ciekawą fabułę i fajny klimat, jak ktoś wyżej napisał dla tego typu gier też musi być miejsce. Graficznie widzę, że jest rewelacyjnie, może nie w kwestii samej jakości tekstur ale całej reszty już tak. Jeśli gra się nie spodoba to można zawsze sprzedać, to nie PC gdzie gra jest przypisywana dożywotnio do konta i nić z nią nie można zrobić po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poczekam aż będzie w Playstation+ za darmo. A prędzej czy później tak się stanie.

Nie założyłbym się o to, ale nawet jeśli, to prędzej stanie się to później niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówione w przedsprzedaży. Dobrze, że że nie będzie trzeba gry przechodzić miesiąc. Po asasynie i ostatnim far cry''u mam ochotę na coś mniej rozwleczonego i bardziej dynamicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 12:23, Kaerobani napisał:

A co z tzw. gameplayem? To chyba o to chodzi, a nie o jakąś fabułę?

Nie wszystkie gry muszą mieć dobry, innowacyjny gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gameplay nie jest dobry, to gra nie może być dobra, proste. To przecież istota gier wideo. I nie wiem po co tu gadki o "innowacyjności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować