Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scenarzysta Guild Wars 2 zaczyna pracę przy Destiny

12 postów w tym temacie

Lore - słowo nie jest powiązane bezpośrednio z MMO. Jego znaczenie to po prostu cała historia świata wraz z zawartymi w nim rasami wierzeniami itp.

Co do newsa nie wiem na ile on odpowiadał za fabułę ale w dwójce jest fatalna w porównaniu do jedynki i dodatkowo ma masę sporych błędów (Kormir wspominana w Orr wtf?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

offtop: Czemu "laik MMO i RPG" pisze newsa związanego z MMORPG?:D (tak z ciekawości pytam :X )

nooo fabuła w GW2 byłaby dużo ciekawsza gdyby nie tak cholernie długie odstępy pomiędzy poszczególnymi rozdziałami (:
Oby zmiana scenarzysty zaowocowała jakimiś dłuższymi chapterami <wielka nadzieja> bo serio jedyne co zajmuje czas w Living World to irytujące walki z bossami które da się zrobić solo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoc w tłumaczeniu? Lore = Fluff, przecież to proste :D
Nie no ale poważnie, trochę ciężko znaleźć dobre słowo w j. polskim, osnowa albo tło fabularne chyba najlepiej pasują w takim wypadku, bo pisanie wiedza będzie mocno nieprecyzyjne. Ew. otoczka fabularna/otoczenie fabularne ale to z kolei wydaje mi się jakieś niezręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem. Nadal nie kupiłem Guild Wars 2, dlaczego? opieram się głównie na opinii mojego kolegi, który tą grę posiada od premiery, grał może miesiąc i powiedział, że nie warto było... W oczach kumpla GW2 to nie wypał, gramy w różne gry razem, płatne MMO, strzelanki itd. Wierzę mu, bo mamy podobne charaktery i upodobania względem gier, tak więc poczekam, aż gra na prawdę stanieje tak do 60 zł max, skoro mam zapłacić i się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze, teraźniejsze GW2, a premierowe GW2 to bardzo różniące się od siebie gry

Najlepszy zart jaki kiedykolwiek widzialem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 08:09, papryk napisał:

Najlepszy zart jaki kiedykolwiek widzialem xD

Śmiechłem:
- NPE patch
- Fractured patch
- Fractal patch
- Trait patch

Więc tak to już dwie różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 08:09, papryk napisał:

> Po pierwsze, teraźniejsze GW2, a premierowe GW2 to bardzo różniące się od siebie
gry

Najlepszy zart jaki kiedykolwiek widzialem xD

Choćby nie wiem jak i dlaczego krytykować tą grę. Tak stwierdzenie, że gra bardzo zmieniła się od czasu premiery, jest jak najbardziej słuszne... Gram od czasu bety, robiąc sobie krótsze, bądź dłuższe przerwy, i moim zdaniem narzekają tylko gracze przyzwyczajeni do "systemów grania" z innych MMO. Tu rozgrywka jest naprawdę inna, specyficzna, a mi samo przemierzanie bardzo klimatycznych map przy muzyce Jeremiego Soula sprawia masę frajdy. Niestety przerwy robić muszę, bo rzeczywiście gra może znudzić, jeśli nie dajemy jej czasu na odpoczynek i gramy dzień za dniem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla GW2.

Gra na pewno się zmieniła wróciłem z ciekawości po 10 miesiącach i jest na pewno inna niż wcześniej.

UP@ Jeśli kolega ma GW2 i nie sprzedał to poproś go by pozwolił Ci pograć trochę i się przekonać czy tobie podpasuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować