Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra od Tony`ego Hawka to kolejna część Tony Hawk`s Pro Skater

16 postów w tym temacie

Gdyby nie THPS2, nie słuchałbym właśnie F.E.A.R. od Papa Roach. Genialny soundtrack i genialna gra. Trzymam kciuki, aby w końcu powróciły dla serii lepsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie zagrał jeszcze raz w coś podobnego do THPS 4, ale oczywiście dwójka to niezapomniane chwile z kolegami w podstawówce przy pierwszym Playstation. No i skatepark w Marsylii... wcześniej katowany w demie, później katowany w pełnej wersji.

BTW: świetna jakość dźwięku w tej wersji OST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhmm, oby było na PC, THPS 4 to moja ulubiona gra od TH, ale American Wasteland również jest fajny. Szkoda, że nie miałem okazji zagrać w pozostałe części. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka miała za dużo świetnej muzyki na raz. Dzięki niej poznałem Papa Roach, a do tego zawiera utwory moich ulubionych kapel - Bad Religion i R.A.T.M. Oby następna część też była tak genialna pod każdym względem ^^ @Muradin_07 Czwórka też była świetna, i chyba kampus mi się najbardziej podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odświeżone to czemu nie. Ta gra zawsze potrafiła wciągnąć i dawała dużo frajdy.
No zobaczymy co z tego będzie, w każdym razie obudziły się starę nawyki hehe :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 13:07, YaReX napisał:

Słuchając muzyki z filmiku to od razu palce mi się ustawiają pod Num2 oraz Num8 ;)


Mi jak już to na strzałki oraz "spacja, v, c, b" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to nowa produkcja a nie Tony Hawk''s Pro Skater 2 HD.
Trochę się jednak boję, co z tego wyjdzie, kiedy gra zostaje zapowiedziana po zamknięciu Neversoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie nastawiam się zbyt dobrze, THPS HD było strasznym przeciętniakiem, fizyka i "feeling" gry były zupełnie inne, niż w oryginałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 13:07, YaReX napisał:

Słuchając muzyki z filmiku to od razu palce mi się ustawiają pod Num2 oraz Num8 ;)

Ja sobie przerzuciłem na klawisze X oraz W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo chciałbym wierzyć w to co jest zawarte w treści news''a.
Mimo wszystko trzymam kciuki, i liczę że znów spędzę wiele godzin poprzez śmiganie na desce! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować