Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat X bez wersji demo

17 postów w tym temacie

Mało która gra dostaje demo, teraz pora i na bijatyki. Nie można jednak zarzucić im ze próbują coś zataić. Materiałów pokazujących czysty gameplay było już mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat X jest chyba jedną z niewielu gier, w przypadku których jestem w stanie zaryzykować i kupić pełną wersję przed premierą. Gra prezentuje się już teraz świetnie czy to podczas streamów, czy to w formie trailerów na YouTube i mając na uwadze to, że przy MK9 bawiłem się świetnie i bawię się do dziś to z MKX może być tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki tytuł jak ten nie potrzebuje niczego. Już teraz widać po filmikach/screenach jak to wszystko wygląda. Gra jest świetna każdy nowy news/screen cieszy oko tak więc tutaj sprawa jest prosta. Pozostaje czekać z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moich pieniędzy niestety nie dostaną ... Owszem świetnie bawiłem się w MK9 ale polityka studia zaczyna mi się nie podobać. Na brak dema jeszcze mogę przymknąć oko ale mikrotransakcje kompletnie mnie odrzucają. Jeśli już na premierę można kupić jakieś dlc (nowe postacie i stroje) to nie wróży to zbyt dobrze. Kupując grę na premierę oczekuje pełnego produktu a nie skoku na kasę już na samym starcie. Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boon to świnia..Wersje na PC robi jakies ich podstudio i nawet nie wiadomo jak to bedzie
> hulac w dniu premiery.Wersja na pc bedzie najgorsza

A widziałeś cenę na Steam ? Haha wersja podstawowa 50 Euro, DLC zwany "Kombat Pack" 30 Euro ale w promocji razem to jedyne 72 Euro ! co daje nam 300zł za wersję PC ! WOW ! Oczywiście wiem, że pudełkowa jest o połowę tańsza ale nie zmienia to faktu, że cyfrowa wersja jest o tyle droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Boon to świnia..Wersje na PC robi jakies ich podstudio i nawet nie wiadomo jak to
> bedzie
> > hulac w dniu premiery.Wersja na pc bedzie najgorsza
>
> A widziałeś cenę na Steam ? Haha wersja podstawowa 50 Euro, DLC zwany "Kombat Pack" 30
> Euro ale w promocji razem to jedyne 72 Euro ! co daje nam 300zł za wersję PC ! WOW !
> Oczywiście wiem, że pudełkowa jest o połowę tańsza ale nie zmienia to faktu, że cyfrowa
> wersja jest o tyle droższa.
Kupujesz gry na Steamie w cenach premierowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 13:57, Blutoniumboy napisał:

Boon to świnia..Wersje na PC robi jakies ich podstudio i nawet nie wiadomo jak to bedzie
hulac w dniu premiery.Wersja na pc bedzie najgorsza

Też tak obstawiam, że na pc dostaniemy jakąs marną imitację lub zrytą niskiej jakości wtyczkę... w dodatku już nawet nie z PS3 ale z gównianego x-klocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mortal Kombat X jest chyba jedną z niewielu gier, w przypadku których jestem w stanie
> zaryzykować i kupić pełną wersję przed premierą. Gra prezentuje się już teraz świetnie
> czy to podczas streamów, czy to w formie trailerów na YouTube i mając na uwadze to, że
> przy MK9 bawiłem się świetnie i bawię się do dziś to z MKX może być tylko lepiej :)

Ja mam złe wspomnienia z MK9 praktycznie nikt w to w multi nie grał krew mnie zalewała. Czekaniem czasem 6-12 min na gracza. Może dla tego że zakupiłem po premierze, ale zraziło mnie to doszczętnie. W Tekkenie i blazblue czekałem po kilka sekund na kogoś. Nie wiem jak jest teraz w mortalu może mniej się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głownie swoje wrażenia opieram na grze ze znajomymi na jednej kanapie. Co do multi to próbowałem tylko w Tekkena grać, ale jakoś tak... dziwnie się gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 13:11, Urungulu napisał:

To będzie mój pierwszy Mortal od czasów MKIV O_o nie mogę się doczekać, na razie katuję
Injustice i udaję, że to MKX ;)


Spraw sobie Mortal Kombat 9, był to mój pierwszy MK od czasów wspomnianej przez Ciebie "czwórki" i z radością oznajmiam, że lepszej kontynuacji nie mogłem sobie wymarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... jak dla mnie dwa ostatnie newsy w sprawie tej gry przesądziły sprawę, no i jeszcze ta cena...
Wykreślam ją z listy życzeń. Tak jak większość poczekam na pełne wydanie na Steamie za pół-darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować