Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spokojnie, Bethesda pamięta o DLC do The Evil Within

8 postów w tym temacie

Przestałem grać jakoś w 1/3, nie porwało mnie TEW totalnie, może miałem zbyt wysokie oczekiwania, może to dlatego, że nigdy wielkim fanem Residentów nie byłem.. no nie wiem. Ale jeśli kiedyś wrócę do gry i ją przejdę to dodatkami się zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie też nie porwało. Niestety. Gra nie jest zła, ale jakaś taka archaiczna. Jeszcze te "filmowe" proporcje ekranu które nie pomagają. Ech, szkoda. Czekam na Silent Hill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie lubił RE4, to nie ma opcji, by TEW się spodobało. Dla mnie to świetna gra, "dzisiaj już takich nie robią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że po premierze o grze strasznie szybko zapomniano.Może to tylko moje wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest strasznie monotonna i archaiczna, do tego tragiczny framerate nie pozwala się wczuć. Grałem w to u ziomka przez jakieś 1,5h, niedługo będę to miał to w całości dla siebie, ale nie napalam się- ot dokończę temat skoro już go zacząłem i to raczej tyle. Inni chyba mieli podobnie, może dlatego jest taka cisza ;)

Ale kto wie, może zmienię zdanie po dłuższym kontakcie. Póki co -jako horror- gra zrobiła na mnie zdecydowanie gorsze "pierwsze wrażenie" niż Alien: Isolation czy nawet Outlast, nie czułem się równie zagrożony (no chyba że przez irytujące, domowe pułapki i kretyńską metodę ich dezaktywacji);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować