Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Terraria: Otherworld, czyli to samo, ale inaczej

9 postów w tym temacie

Świetny design.W pierwszą Terrarię grało mi się świetnie, a więc przez dobre wspomnienia zaopatrzę się także w nową część.Po cichu liczę na nieograniczony świat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część byla dobra i bardzo dobrze ją wspominam.Pamiętam że grałem w nią bardzo długo :D Licze tutaj że twórcy pokażą pełną odświeżoną klasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najprawdopodobiej tylko spinoff Terrari, a nie kokretnie nowa część.

Na razie wygląda tak sobie no ale to pre-alpha dopiero.
Terraria II mam nadzieję że wizualnie będzie w stylu jednego z "klonów", czyli Signs Of Life.
Nadal dwuwymiarowe klocki, ale za to jak mile dla oka wyglądające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wy już nie gracie w pierwszą Terrarię? Zatrzymaliście się na pierwszej wersji? Przecież wychodzą do niej sporej wielkości aktualizacje, teraz nawet trwają prace nad najnowszym i zarazem największym update do gry. Terraria będzie rozwijana do czasu wyjścia T2 ( które jest już robione ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i ładnie (na serio, bardzo mi się podoba ta zapowiedź), ale wolałbym, żeby najpierw dokończyli w końcu tę nieszczęsną aktualizację 1.3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko fajnie i ładnie (na serio, bardzo mi się podoba ta zapowiedź), ale wolałbym,
> żeby najpierw dokończyli w końcu tę nieszczęsną aktualizację 1.3...
W dalszej części newsa uspokajają, że kontynuują prace nad 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W terrarie 1 nabiłem 132 h chociaż wydaje mi się, że powinno być więcej bo miałem raz akcję z resetem czasów gry na steamie. W każdym razie świetna sprawa. Ostatnio Starbound dostał aktualizację, ale jednak nigdy nie wciągnął mnie tak jak terraria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować