Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Muzyka w Bloodborne jest naprawdę niesamowita

11 postów w tym temacie

Niestety nie uda się wam przebić klasyków jak Outcast, Star Trek: Klingon Academy czy Knights of the Old Republic II chociażby. Partie acapella w tym utworze powyżej są ok, posępny klimat da się wyczuć, ale mimo wszystko to kolejny "generyczny epicki soundtrack".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przesłuchaniu zapragnąłem kupić jakieś dobre słuchawki pod PS4 :)

Ktoś z was ma takowe i może się wypowiedzieć? Surround odpada gdyż zbytnio dokucza reszcie domowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po przesłuchaniu zapragnąłem kupić jakieś dobre słuchawki pod PS4 :)
>
> Ktoś z was ma takowe i może się wypowiedzieć? Surround odpada gdyż zbytnio dokucza reszcie
> domowników.
Mam Razer Kraken 7.1 które według mnie bardzo dobrze się spisują na PC i PS4. Tylko za tą cenę pewnie można kupić coś lepszego... Mi zależało na tym by słuchawki działały na obydwu platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 16:54, The_Deker_10 napisał:

Bardzo fajne fakt. Będzie się na prawdę przyjemnie grało :)


Od pewnego czasu widzę, że komentujesz każdy news w ten sam sposób, mianowicie piszesz że rzecz zawarta w newsie jest "fajna", "ciekawa" albo "czekam na więcej" i nic więcej nie dodajesz. Treść newsa zdaje się nieistotna, bo wszystko komentujesz w ten sam sposób. Proszę Cię zatem abyś zaprzestał tego procederu, bo podpada to pod spam. Na razie to tylko pouczenie, ale jeśli będziesz kontynuował grono moderatorskie będzie zmuszone do przedsięwzięcia bardziej stanowczych działań, czego Ci nie życzę :) Mam nadzieję, że rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przesłuchaniu stwierdzam, że muzyka ma faktycznie niezły klimat.
Szkoda, że soundtrack będzie jedynie do pobrania a nie w formie płyty audio, ale mówi się trudno.
Właśnie zamówiłem edycję limitowaną gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta muzyka jakoś nie wydaje mi się niesamowita, co najwyżej dobrze spełnia swoją rolę - budowanie atmosfery. Świetną muzykę to ja słyszę w Silent Hill 2, Bastion, Fallout czy Diablo 2, gdzie soundtrack to autentycznie kawał dobrej muzyki nawet kiedy wyjmie się go z growego kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować