Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XX wiek kusi twórców Total Wara

21 postów w tym temacie

bo wojna to zabawna sprawa lol. Och developerzy..

niech lepiej zrobią wreszcie grę o XVI-XVII wieku (lub takim prawdziwym XVIII bo empire z tymi swoimi celami w kampanii i rozkładem sił bliżej było do XIX), a nie farmazony opowiadają, zwłaszcza jak sami wiedzą, że obecna mechanika do konfliktów po 1870 zwyczajnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> niech lepiej zrobią wreszcie grę o XVI-XVII wieku (lub takim prawdziwym XVIII bo empire
> z tymi swoimi celami w kampanii i rozkładem sił bliżej było do XIX), a nie farmazony
> opowiadają, zwłaszcza jak sami wiedzą, że obecna mechanika do konfliktów po 1870 zwyczajnie
> nie pasuje.

Dokładnie, jest to jedyny TW, którego bym kupił, we wszystkie inne już grałem i jakoś nie mam ochoty do nich wracać (ze szczególnym uwzględnieniem Empire).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, a ja się chyba tego obawiam najbardziej... A najbardziej czekam na Warhammera i czuję, że dopóki takowa gra się nie pojawi na półce sklepowej to będę trwał przy Shogunie II. Chyba, że pojawi się trójka... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdego Total Wara przywitam z otwartymi ramionami o ile tylko będzie porządny i w miarę sprawny na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że obecny silnik w pełni nadaje się do Warhammer: Total War.
I nie mylisz się. Jest duża szansa, że kolejny Total War będzie właśnie w tym uniwersum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak rozmawiają o RÓŻNYCH epokach a wychodzi z tego że wracają do znanych egro Shogun II, Rome II, Medieval II cóż za innowacyjność. Jeżeli chodzi o epoki to zgodzę się że II WW była by zbyt dynamiczna, rozległa i trudna do przeprowadzenia z recji nieliniowości frontu chociażby. Ale I WW i okres ja poprzedzający czemu nie? To że wojna utknęła w martwym punkcie było wynikiem polityki, która w grze nie jest odwzorowana w 100%. Gracz zaczyna na przykład imperium brytyjskim pod koniec XIX wieku i zawrze sojusz z Prusami. Całkowicie inna historia i to jest clue tej serii jak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym nowego Total War żeby obejmował pewny okres jak było z Japonią , żeby twórcy zrobili Chiny i Korę Południową lub obydwie , albo do podzielenia się Korei na Południową i Północną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam po dziurki w nosie 2WŚ i ze ślinotokiem patrzę na gry, które są na tyle odważne, by podjąć temat 1WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować