Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autorzy Sniper Elite nie przejmują się wynikami w Metacritic

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Agregaty ocen mogą w większym lub mniejszym stopniu wpływać na sprzedaż danego tytułu, ale ekipa Rebellion Developments nie zamierza zaprzątać sobie tym głowy. Znacznie ważniejsze są dla niej opinie graczy.

Przeczytaj cały tekst "Autorzy Sniper Elite nie przejmują się wynikami w Metacritic" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko nie patrzę na metacritic, ale generalnie mam oceny liczbowe głęboko gdzieś. Nie da się zamknąć opinii w cyfrze. Jeśli nie mam ochoty/czasu czytać całej recenzji to czytam ostatni akapit. O dziwo recenzje na steamie potrafią być bardzo pomocne o ile są napisane z głową a nie dla głupiego żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem patrzę na oceny z Metacritic, nie da się zaprzeczyć, jednakże sam również wolę opinie od graczy, którzy nie są z zawodu recenzentami i grają, aby czerpać z tego przyjemność, a nie dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak opinia graczy jest bardziej adekwatna do gry niż opinie ekspertów tak to sobie powiedzmy. Tak zawsze było jest i będzie mówiąc krótko i na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olewam oceny punktowe i dlatego najczęściej czytam recki na RockPaperShotgun - bardzo często pokrywają się z tym jak sam odbieram grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się da, z tekstu jest jednak trudniej wyciągnąć informację "ale jak bardzo się ta gra recenzentowi podoba?", no chyba, że w podsumowaniu ktoś napisze "ale ta gra jest super :D".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z metacritic jest taka fajna sprawa jak mamy totalne rozgałęzienie opinii na linii serwisy i społeczeństwo.

Np. takie company of heroes 2 gdzie serwisy dają ponad 75/100, a społeczność na to 2/10. I szczerze grałem w betę i nawet ja przyznam, że te 2/10 to się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nikt nie wspomniał, że eurogamer olał zupełnie oceny. Całkiem słusznie zresztą, polecam zajrzeć i przeczytać ich uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, ile razy już bawiłem się dobrze przy grze, która świeciła niemal na czerwono na metacritic.

Pomijam fakt, że tam gry świecą na czerwono przy 49 i niżej, kiedy filmy wtedy są w centrum swojej żółtej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować