Zaloguj się, aby obserwować  
Gothicman2

Republika Rewolucja

10 postów w tym temacie

Ze względu iż o tej grze nie ma jeszcze tematu to wypowiem się. Według mnie jest bardzo grywalna i świetna pod względem graficznym lecz po jakimś czasie nudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:55, Gothicman2 napisał:

Tu możecie wymieniac swoje opinie i wrazenia z tej dosyc starej gry ''Republika Rewolucja"


A może sam byś coś o niej powiedział. Bo Ci co nie grali (tak jak ja naprzyklad) mogli by sie czegos o tej grze od Ciebie dzowiedziec skoros juz zalozyl temat. Dotyczy sie to wszystkich Twoich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka. Jest to pewnego rodzaju startegia. Walczymy o wpływy w dzielnicach miasta,aby zdobywać poparcie i móc przeciwstawić się dyktatorowi który zabil naszych rodziców(znaczy bohatera).

Większość gry toczy się na planszy która jest podzielona na dzielnice. Rywalizujemy o nie z innymi partiami dążącymi do władzy w mieści.

Miasta są chyba trzy, z tego co pamiętam. Ogólnie gra ciekawa. Acha, i jeszcze coś. Oprócz innych partii cały czas gdzieś tam jest dyktator który przy pierwszej lepszej okazji spróbuje wyeliminować opozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale polecam te gre mozna se ja kupic tania jest i nawet z 2 dni se pograsz i ci sie nie zudzi ale strasznie wolno mi ta gra chodzila jak robilem wience nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:44, Gothicman2 napisał:

Ale polecam te gre mozna se ja kupic tania jest i nawet z 2 dni se pograsz i ci sie nie zudzi
ale strasznie wolno mi ta gra chodzila jak robilem wience nie wiem czemu.

Z kodami to sie przejdzie w 2dni NIEE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:45, Filip92 napisał:

> Ale polecam te gre mozna se ja kupic tania jest i nawet z 2 dni se pograsz i ci sie nie
zudzi
> ale strasznie wolno mi ta gra chodzila jak robilem wience nie wiem czemu.
Z kodami to sie przejdzie w 2dni NIEE!!!!!!!

Ale mi chodzi o to ze 2 dni pograsz a pozniej ci sie znudzi.Mi sie znudzilo bo mnie wkurzalo to jak musialem latac z dzielnicy do dzielnicy i se poparcie ludzi robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iw dodatku nie wiedzialem jak mozna zdybyc nastepnych ludzi do twojej tej ujme to tak gangu hah.Póżniej sie kapnelem ze trzeba misje cala przejsc kontrolowania czegos tam.Ale ta gra taka ponora jest strasznie.Powinno byc troche inny tryb grania np. ze sam postacia chdozisz a nie ze tylko wybierasz i z kilku polecen wybierasz co ma robic czy robic wieniec albo cos tam fotografowac. Ale przez te 2 dni fajna byla. Ja ta gre kupilem jak ona kosztowala jeszcze 99.99zł to normalnie hit byl wtedy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ktos jednak gral w republike. Wlasnie odkopalem ta gre i po nocy pelnej politycznych intryg dokopalem sie do 2. miasta i tam utknalem przy poszukiwaniu banku. Misja polega na odnalezieniu hakow w rafinerii i w banku i o ile rafineria stoi jak wol, to po banku sladu nie ma. need help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować