Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity doczekało się patcha numer 5

12 postów w tym temacie

Czekać :) Jak będzie za 19,90, to wtedy warto kupić. Swoją drogą, to już chyba standard, że wszystkie nowości można najwcześniej kupić, jak się zestarzeją. Minimum 3 miesiące, kiedy załatają wszystko lub większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, może zdążą na moje urodziny za miesiąc. Cierpliwie czekam od gwiazdki, aż będą przesłanki, żeby dać temu poligonowi doswiadczalnemu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal czekam. Nie kupię tego Assasyna za więcej niż sto złotych w pudełkowej wersji (każdą część mam w pudełku, więc wolałbym nie przerywać tradycji). Może jak wyjdzie Rouge to na poważnie stanieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra chodzi.beznadziejnie.mam cały nowy sprzęt oprócz grafiki, GTX 560 i jest już w samym Paryżu niegrywalnie. Inne gry chodzą aż miło. Poczekam na tego patcha bo SAMA GRA JEST SWIETNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kupilem miesiąc temu i nie doświadczyłem na razie żadnych błędów :) Gra się przyjemnie
Ja od dłuższego czasu też nie spotkałem żadnego błędu. Pewnie dlatego, że przeskoczyłem na Far Craya jak tylko Ubi mi go podarowało w przeprosinach.

A tak na serio to am pytanie do grających. Dalej zdobyty ekwipunek ma tendencję do znikania, czy można już grać bez obaw, ze za chwilę trzeba będzie zaczynać od nowa, bo coś tam czego akurat nie można kupić/zdobyć ponownie zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 06:51, MisioKGB napisał:

U mnie gra chodzi.beznadziejnie.mam cały nowy sprzęt oprócz grafiki, GTX 560 i jest już
w samym Paryżu niegrywalnie. Inne gry chodzą aż miło. Poczekam na tego patcha bo SAMA
GRA JEST SWIETNA.

Dziwne. Mi na GTX 560 chodziło w sumie nieźle,choć na niskich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować