Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Posiadacze starszych części Battlefielda otrzymają bonus w Battlefield Hardline

18 postów w tym temacie

Spoko , z tego co pamiętam podobnie było chyba w NFS-ie iż dostawało się więcej kasy za to że mamy poprzednie wersie gry. Nie pamiętam dokładnie ale coś takiego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się zdecydują na spójniki... Bo między "lub" a "i" jest ogromna różnica. Chodzi mi tutaj o posiadanie poprzednich części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ciesze sie ze w bete pogralem kilka godzin po czym z wielka radoscia ja odinstalowalem i bylem uradowany ze nie wyrzuce kasy w bloto(czyt. nie kupie BF:H) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawali darmowe Battlefield 3, a teraz dodają dlc dla tych którzy mają BF 3. Fajnie.
Ps. Czy jak kupie grę na konsole to będę miał dlc dzięki wersji pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Super, i tak tego g***a nie kupię. Zawiedli mnie przy BF3, spalili mosty przy BF4 - grosza
> na tę serię już nie wydam.

ja też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 21:34, redoka napisał:

Kiedyś dawali darmowe Battlefield 3, a teraz dodają dlc dla tych którzy mają BF 3. Fajnie.
Ps. Czy jak kupie grę na konsole to będę miał dlc dzięki wersji pc?


dawali darmowe dlc do bf3 ? i ja nie mam żadnego dlc ? dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak dostaniemy pewnie jakis zalosny nozyk albo skin do broni , ea jest żałosne i ten caly ich hardline mogą sobie wsadzic. .. gre jest do niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i tak dostaniemy pewnie jakis zalosny nozyk albo skin do broni , ea jest żałosne i ten
> caly ich hardline mogą sobie wsadzic. .. gre jest do niczego .

buehehe a co niby chciałbyś dostać? grę za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > i tak dostaniemy pewnie jakis zalosny nozyk albo skin do broni , ea jest żałosne
> i ten
> > caly ich hardline mogą sobie wsadzic. .. gre jest do niczego .
>
> buehehe a co niby chciałbyś dostać? grę za darmo?
no nie wiem chociazby jakies specjalne uzbrojenie lub cos takiego , ea caly czas marudzi o tym jak to bardzo kocha veteranow a caly czas ma ich gleboko byle hajs sie zgadzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Jakby dali jakąś broń to zaraz się podniesie oburzenie, że broń jest OP bo ktoś nowy od niej zginął i pewnie musi być super zabójcza. A już w ogóle tragedia że nowicjusze nie mogą jej zdobyć "EA ma w poważaniu nowych graczy"... już to widzę XDDD
Tak czy siak polityka EA jest ostatnio śmieszna, za to po becie jestem pewien, że Hardline sobie daruję. Bieda z nędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą betę grało się dobrze, ale wolę BF4. Od kilku dni poznaje mapy z Premium i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować