Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miał być hit, a wyszło... Przegląd ocen The Order: 1886

53 postów w tym temacie

> A jaki ma to związek z tematem newsa? Można odbiec od tematu, ale dzielenie się swoimi
> planami na spędzenie wieczoru to jednak przesada.
>
> Ostrzeżenie za spam.


Dziękuję za ostrzeżenie.
To był z mojej strony, jak widać nieczytelny dla wszystkich, żart.
Zainteresowani wiedzą.

Kilka razy pisałem już, w różnych wątkach dotyczących The Order: 1886 i nie chciałem się znowu mieszać w bezsensowny spór.
The Order: 1886 odbieram jutro i nie żałuję, a wtrącenie o Dying Light to dla tych, którym brakuje otwartego świata.
Tam się wybiegam a The Order: 1886 mogę sobie spokojnie przejść "po sznurku".

Teraz pewnie się odezwą i zaczną liczyć moje pieniądze.

Także przepraszam, jeżeli mój poprzedni wpis zostal uznany za spam.
Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A jaki ma to związek z tematem newsa? Można odbiec od tematu, ale dzielenie się
> swoimi
> > planami na spędzenie wieczoru to jednak przesada.
> >
> > Ostrzeżenie za spam.
>
>
> Dziękuję za ostrzeżenie.
> To był z mojej strony, jak widać nieczytelny dla wszystkich, żart.
> Zainteresowani wiedzą.
>
> Kilka razy pisałem już, w różnych wątkach dotyczących The Order: 1886 i nie chciałem
> się znowu mieszać w bezsensowny spór.
> The Order: 1886 odbieram jutro i nie żałuję, a wtrącenie o Dying Light
> to dla tych, którym brakuje otwartego świata.
> Tam się wybiegam a The Order: 1886 mogę sobie spokojnie przejść "po sznurku".
>
> Teraz pewnie się odezwą i zaczną liczyć moje pieniądze.
>
> Także przepraszam, jeżeli mój poprzedni wpis zostal uznany za spam.
> Mea culpa.

No wreszcie ktos ogarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Czytając te recenzje uważam że prasa się trochę uwzięła na The Order. Nie wiem nie grałem jeszcze, pewnie jutro zagram ale ludzie świetnie się bawią, chwalą fabułę muzykę oraz grafikę. Są tam jakieś minusy ale myślałem że widzowie na streamach bedą wyśmiewać tą grę a czytam lub słyszę bardzo ciepłe słowa. Każdy się nie może doczekać a Ci co grali mówią że gra może krótka ale dała im masę radości.

Nie wiem, ja jeszcze nie oceniam ale czytając te recenzje i ludzi którzy bronią tej gry w komentarzach pod recenzjami coś mi mówi że jednak coś jest nie tak.

Po prostu takie BZDURY się jej zarzuca jak by na siłę coś się szukało. Przypomina mi to czasami trollowanie typu "grafa super, fajnie sie gra, czad fabuła i klimat.. 2/10" ;/

Może to moje wrażenie ale takie coś z podsumowania każdej recenzji wyczuwam ;/

Ja sie nie mogę tej gry doczekać i czas trwania i że korytarzowa to dla mnie jej duże plusy. Mam dośc ostatnio sandboxów i ciągłego tu i uwdzie beznadziejnego strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 00:04, wojtekdpo napisał:

No wreszcie ktos ogarnięty.

A ty nie ogarnąłeś błędu kolegi i nie wyciągnąłeś z tego wniosków - ostrzeżenie za spam i zaśmiecanie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graffis i Gumisiek2 - ostrzeżenie od większości userów za jedną podstawową rzecz - pomyśl zanim napiszesz i podejmiesz decyzje - bo Wam to ewidentnie nie wychodzi. Nie łapiecie sarkazmu/żartu/ironii ale chwilkę - przecież jesteście moderatorami...wybaczcie - nie musicie...cofam co napisałem...

A co do gry - zakupiłem dziś, skończyłem dziś...i jak na tak krótki czas bawiłem się lepiej niż sądziłem. Nie warta 250 ziko, ale pomijając to, jest to kawałek fajnej szpili. Za jakąś stówkę jak najbardziej, ale za tą kasę nieco boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 5 godzin gry, 30-40% samych cutescenek, ktorych nie da sie przeskoczyć, reszta to QTE
> czy strzelanie w korytarzach

Piszesz coś czo było wiadome 3 dni temu.

>
> Najlepsze jest "Gaming Trend" - "The Order jest kinowym arcydziełem." ... co za idiotyczna
> recenzja, chyba pomylili dzial, moze i interaktywny film w miare dobry, ale gra jest
> do .....

Recenzja do kitu racja, ale w grę nie grałeś tak samo i ja to nie masz na czym poprzeć tej perfekcyjnej własnej opinii.
>
> a niech graja, dzięki bogu oszczędzono bólu graczom na X1/PC (z drugiej strony gra by
> dostała jeszcze gorsze noty gdyby wyszła na PC)

Sam byś leciał pierwszy do sklepu jak by to na Pc wydawali. Z Xboxone Ryse Son of Rome się nie sprzedało bo miało 4 ciosy na krzyż konsolowcy poznali się na gniocie a pc wchłonęli to jak świeże bułeczki. Cieszą się, ale gra łatwa w obsłudze miecz, miecz, blok, wykończenie to jest gra prawda. na konsoli noty 5-7/10 na pc bo za grafę oczywicho trzeba dodać7-8/10. Jak wydadzą Bloodborne przygotuj się na migrenę bo pewnie bul będzie nie do wytrzymania ^^ no niestety na Pc nie wydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 00:19, Kafar napisał:

Wiecie co. Czytając te recenzje uważam że prasa się trochę uwzięła na The Order. Nie
wiem nie grałem jeszcze, pewnie jutro zagram ale ludzie świetnie się bawią, chwalą fabułę
muzykę oraz grafikę. Są tam jakieś minusy ale myślałem że widzowie na streamach bedą
wyśmiewać tą grę a czytam lub słyszę bardzo ciepłe słowa.


Na streamach XD

A rozgrywkę i grywalność to może wysoko oceniają, co? XD Jeżeli nie to ja chyba sobie grę przejdę na YouTube zamiast iść na nią do kina. ;_;

Dnia 20.02.2015 o 00:19, Kafar napisał:

Nie wiem, ja jeszcze nie oceniam ale czytając te recenzje i ludzi którzy bronią tej gry
w komentarzach pod recenzjami coś mi mówi że jednak coś jest nie tak.


Są ludzie, którzy chłamu będą bronili własnym życiem. Nie wiem po co, nie wiem dlaczego. 1886 to nie pierwsza słaba gra AAA z ostatniego roku od premiery nowej konsoli, ale na pewno nie zachęca do kupienia PS4.

Dnia 20.02.2015 o 00:19, Kafar napisał:

Po prostu takie BZDURY się jej zarzuca jak by na siłę coś się szukało.


Co? Tutaj na siłę to szuka się plusów. XD

Dnia 20.02.2015 o 00:19, Kafar napisał:

Ja sie nie mogę tej gry doczekać i czas trwania i że korytarzowa to dla mnie jej duże
plusy. Mam dośc ostatnio sandboxów i ciągłego tu i uwdzie beznadziejnego strzelania.


Ta, jakby sandboxy stanowiły 95% rynkowej oferty. A 1886 tego strzelania wcale też nie ma super.

Współcześni twórcy powinni się uczyć od Jedi Knight jak tworzyć emocjonujące "cliffhangery" i budować napięcie w odpowiedni sposób. Że też to wszystko zaprzepaścili, a praktycznie wszyscy jednym głosem napiętnowali jako "archaiczne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój post jeszcze raz bo chyba nie zrozumiales. Powoli i dokładnie a nastepnie zastanów się nad odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dziś Twojego maila, a jako że nie mam podstaw, aby nie wierzyć w przedstawioną przez Ciebie wersję wydarzeń, cofam ostrzeżenie. Na przyszłość zaleca się jednak pozostawienie stosownego dopisku, co z pewnością pomoże uniknąć wielu nieporozumień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować