Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy kody do zamkniętej bety Heroes of the Storm!

106 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2015 o 14:08, Awi22333 napisał:

Gratuluje Gram.pl [m-I].
Zamiast blokować na jedno ip klucz to wy blokujecie na konto.
Serdeczny [m-I] wam w [m-I].


Za brak kultury osobistej, chamstwo oraz słownictwo BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 14:09, Isildur napisał:

> Gratuluje Gram.pl [m-I].
> Zamiast blokować na jedno ip klucz to wy blokujecie na konto.
> Serdeczny [m-I] wam w [m-I].

Za brak kultury osobistej, chamstwo oraz słownictwo BAN


Nieco mu się nie dziwię skoro jednak można było z jednego IP wyrwać kilka kluczy osoba która chciała jeden dla siebie a nie udało się jej bo ktoś wychwycił kilka kluczy i teraz sprzedaje je na allegro do tego zarabia na tym może każdego normalnego człowieka wkurzyć

Sam chciałem złapać jeden klucz ale się spóźniłem a już nie raz próbowałem w różnych akcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu pisałam o swoim problemie jest jakaś szansa na rozwiązanie. Jeśli tak to super jeśli nie to jakoś sobie z tym poradzę. Z góy dzięki za zajęcie się tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 14:25, szpyra997 napisał:

Chwilę temu pisałam o swoim problemie jest jakaś szansa na rozwiązanie. Jeśli tak to
super jeśli nie to jakoś sobie z tym poradzę. Z góy dzięki za zajęcie się tematem


Napisz do supportu blizarda najlepiej jakbyś miała zdjęcie strony z przyznanym kluczem lub chociaż info na mali od gram.pl że przyznali ci taki klucz

Inaczej nie ma zbytnio szans udowodnienia tego iż był on twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 14:26, MasterChiefGT napisał:

> Chwilę temu pisałam o swoim problemie jest jakaś szansa na rozwiązanie. Jeśli tak
to
> super jeśli nie to jakoś sobie z tym poradzę. Z góy dzięki za zajęcie się tematem


Napisz do supportu blizarda najlepiej jakbyś miała zdjęcie strony z przyznanym kluczem
lub chociaż info na mali od gram.pl że przyznali ci taki klucz

Inaczej nie ma zbytnio szans udowodnienia tego iż był on twój



Mam zapisany kod. I tyle z radości skopiowałam gram zamknęłam i wskoczyłam na BN a ty przykra niespodzianka. Nie ten konkurs to następny :P A byłam już tak blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 14:25, Prince_Miki napisał:

> Nieco mu się nie dziwię...
A czy wulgaryzmy są dozwolone?


A czy złapanie n liczby kluczy w darmowej akcji na sprzedaż jest dozwolone ?
Raczej nie

Do tego gdy osoba która ma ochotę zagrać / przetestować grę wchodzi na taką akcję i widzi iż na allegro się rozmnożyło aukcji z kluczami do HOTS a w tym momencie jedynie gram.pl je rozdawał może się wkurzyć i mogą nieco puścić nerwy

Wątpię byś i ty nie miał momentów że coś przelało szale goryczy i zaczął mówić łaciną

Powinno być przynajmniej zawieszenie konta na czas określony w ramach pierwszego przewinienia

szpyra997:

Napisz do supportu blizarda i pogadaj z nimi jest szansa że to przejdzie skoro masz klucz skopiowany
Trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 14:25, szpyra997 napisał:

Chwilę temu pisałam o swoim problemie jest jakaś szansa na rozwiązanie. Jeśli tak to
super jeśli nie to jakoś sobie z tym poradzę. Z góy dzięki za zajęcie się tematem


Spróbuj skontaktować się z supportem Blizzarda https://eu.battle.net/support/pl/help/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, sam również uważam, że system, który nie bierze pod uwagę IP jest poroniony. Niewykluczam również, że sam w życiu nieraz się wkurzyłem, nie przebierając w słowach. Chciałem tylko zauważyć, że regulamin mówi jasno i wyraźnie, iż przekleństwa są niedozwolone. Ponadto takie coś zawsze tu było karane, więc nie widzę w tamtej decyzji nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wezcie chociaz usuncie "W tej chwili są dostępne kody. Pamiętaj, że do jednego konta w naszym serwisie możesz otrzymać tylko jeden klucz." bo czlowiek nie ogarnia co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować