Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy kody do zamkniętej bety Heroes of the Storm!

106 postów w tym temacie

Ale jak cena na allegro spadła...z + 8 dych do 7 zł...przynajmniej to jakiś plus, że jak mają zarobić to jakie grosze. Aczkolwiek winni są nie tylko sprzedający ale też (a może i bardziej) kupujący :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jak odzyskać klucz? Będą w pracy dostałem jeden, ale niestety nie zapisałem go sobie nigdzie bo liczyłem, że po ponownym zalogowaniu się na konto na innym komputerze dalej będzie widoczny a tu lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to ironiczne, kiedy ci wszyscy "obywatele", którzy prawdopodobnie złapali klucze piszą, że "dzieciaki zgarnęły kody i teraz będą sprzedawały na allegro". Ja tylko jestem trochę poirytowany, że wczoraj nie zauważyłem tego posta na gramie... Shame on me T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni to pisali wtedy, gdy kodów już nie było. Wiem, bo byłem wtedy na bieżąco z newsem i sam sprawdzałem. :) Kody wyparowały zadziwiająco szybko. Tak szybko, że aż niemal jest pewne, iż ludzie pobierali je z multikont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz gram wystawia coś w środku dnia. Hmm, czyli wychodzi na to, że typowy forumowicz, to bezrobotny przed komputerem lub dzieciak po szkole. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action też mieli takiego giveawaya, tylko zażądali sobie robienia zdjęć, bazgrania po najnowszym numerze i wysyłania im maili. Mi by tam było szkoda pisma dla klucza do bety, która i tak za góra parę miechów będzie ogólnodostępna, ale co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować