Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hideo Kojima częstuje fanów nowymi ujęciami Snake`a z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Nim gracze położą swe ręce na Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, wiele wody w rzekach świata jeszcze upłynie. Hideo Kojima próbuje umilić fanom czas oczekiwania (lub ich dodatkowo podrażnić).

Przeczytaj cały tekst "Hideo Kojima częstuje fanów nowymi ujęciami Snake'a z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda. Mam Ps4 więc się nie martwie o wymagania, przy czym fakt faktem grafa gorsza niż na Pc ale za to na 55 calach:). Ciekaw jestem czy cała gra prezentuje taki poziom czy też tylko CGI w przerywnikach:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie to wygląda. Mam Ps4 więc się nie martwie o wymagania, przy czym fakt faktem grafa
> gorsza niż na Pc ale za to na 55 calach:). Ciekaw jestem czy cała gra prezentuje taki
> poziom czy też tylko CGI w przerywnikach:).
Eeee a co to za problem podłączyć pc-ta do telewizora .... czuje tu albo głupotę ,albo chęć pochwalenia się swoim sprzęcikiem...
Tak czy inaczej troszke ta Twa wypowiedź żałosna była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej, jak już to próba wywołania kolejnej kłótni pomiędzy fanami platform do grania. Jeżeli Konami przyłoży się do portu, i będzie na podobnym poziomie co Ground Zeroes to można spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję że mój PC da radę :)
Sopko powinien dać rade choć nie znam specyfikacji (chyba że to sprzęt z sprzed 10lat) ground zeroes ma rewelacyjną optymalizację to i pewnie MGS:V też będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję że mój PC da radę :)
Kojima ma obsesję na punkcie optymalizacji i 60fpsów więc o to bym się nie martwił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 21:24, DeithWX napisał:

> Mam nadzieję że mój PC da radę :)
Kojima ma obsesję na punkcie optymalizacji i 60fpsów więc o to bym się nie martwił ;)


Dziękuję wszystkim za wiarę w mojego PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować