Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fraguj jak w `99 - graliśmy w Toxikk

13 postów w tym temacie

Nie wróżę sukcesów. O grze w ogóle nie słychać (gdyby nie ten artykuł w ogóle bym nie wiedział), a premierę ma w 2016 jak UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt marne szanse, aby gra zyskała na popularności. Na pewno jakiś tam fanów swoich będzie miała, ale ogólnie kiepsko się to ma. Przynajmniej na chwile obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że tuż za rogiem czai się Unreal Tournament 4. Dobra wiem, jest w fazie alpha - ale jest ona już dostępna dla wszystkich i gra się już w nią całkiem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że tuż za rogiem czai się Unreal Tournament 4. Dobra wiem, jest w fazie alpha - ale jest ona już dostępna dla wszystkich i gra się już w nią całkiem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuły o Toxikk były już ze dwa na gram.pl.

Ja obserwuję grę i chociaż zawsze byłem w obozie miłośników Qwaka a nie Unreala, to wygląda to bardzo zachęcająco. Ale te pojazdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja obserwuję grę i chociaż zawsze byłem w obozie miłośników Qwaka a nie Unreala, to wygląda
> to bardzo zachęcająco. Ale te pojazdy :/

Większość będzie grać na normalnych planszach bez pojazdów.

czopor

Ta mała wersja gry na steamie ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Sporo moich znajomych już by w to grało gdyby udostępniono więcej map. Wróżyłeś z fusów czy kart że nie wróżysz sukcesów. Większość osób olewa teraz bardziej nowego unreala po beznadziejnej 3 i do tego jeszcze ma być F2P blee.

Co do recenzji ( Po trzecie bronie mogłyby dawać lepszego kopa.) W którymś uaktualnieniu specjalnie zmniejszono obrażenia kliku broni bo były zbyt przesadzone na przykład rakietnica. (Teraz niektóre z nich jawią się jako plastikowe zabawki, a nie potężne karabiny, nie czuć ich mocy.) Jest trochę racji karabinek i śrutówka na przykład ich wygląd nie pasuje do ich potęgi. Są stanowczo za małe i nie oddają efektów przy strzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 06:53, Renchar napisał:

Większość osób olewa teraz bardziej nowego unreala po beznadziejnej 3 i do
tego jeszcze ma być F2P blee.


To nie jest prawda. Nowe UT nie będzie F2P, to by oznaczało mikrotranzakcje. Ono już jest FREE i takie będzie. Owszem, będzie w nim marketplace, ale głównie dla modderów i osób chcących wypróbować ich wynalazki (ostatnio pokazywali kapelusze dla postaci :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz pora na mój hejt na autora który uważa że:
a) tempo rozgrywki nie jest szybkie? To wina noobów, a nie twórców że nie potrafią szybko się poruszać używająć double dodge-jumpów.
b) soundtrack jest słaby? utwór z intro Twin Peaks to istna poezja dla moich uszu. Na Fundation też istnieją 2 świetne kawałki wpadające w ucho. Żaden nie jest kontrowersyjny i nikomu nie powinien przeszkadzać.
c) Słabe bronie? Nie wiem czy chodziło tylko o warstwę Audio czy też o osiągi ale większość z nich to instakill, czy to Cerberus czy Hellraiser czy Stingray Beam czy nawet Bullcraft Alt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To teraz pora na mój hejt na autora który uważa że:
> a) tempo rozgrywki nie jest szybkie? To wina noobów, a nie twórców że nie potrafią szybko
> się poruszać używająć double dodge-jumpów.
> b) soundtrack jest słaby? utwór z intro Twin Peaks to istna poezja dla moich uszu. Na
> Fundation też istnieją 2 świetne kawałki wpadające w ucho. Żaden nie jest kontrowersyjny
> i nikomu nie powinien przeszkadzać.
> c) Słabe bronie? Nie wiem czy chodziło tylko o warstwę Audio czy też o osiągi ale większość
> z nich to instakill, czy to Cerberus czy Hellraiser czy Stingray Beam czy nawet Bullcraft
> Alt.

Czyli Twój hejt na mnie jest za to, że nie mam takiego zdania jak Twoje tylko inne. Spoko. :) A co do broni, chodziło o odczucie z używania, nie zadane obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin tak na prawdę spędziłeś przed napisaniem tego artykułu? Na moje oko z 4h, dlatego też wyrobiłeś negatywne, jak to nazwałeś "swoje zdanie". Każdy ma prawo mieć swoje upodobania, ale nie mam zamiaru czytać kłamstewek prezentujący gry w negatywnym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ile godzin tak na prawdę spędziłeś przed napisaniem tego artykułu? Na moje oko z 4h,
> dlatego też wyrobiłeś negatywne, jak to nazwałeś "swoje zdanie". Każdy ma prawo mieć
> swoje upodobania, ale nie mam zamiaru czytać kłamstewek prezentujący gry w negatywnym
> świetle.

Problem z tolerancją, że nazywasz zdanie innych kłamstewkiem? :) Równie dobrze mógłbym Twoją opinię tak potraktować i uznać, że pewnie ściemniasz. Może masz w tym jakiś swój mały interes, kto wie?

Ale najlepsze jest to, że gra mi się spodobała i trzymam za nią kciuki. Stwierdziłem po prostu, żę przydałoby się lepsze audio i delikatnie podkręcone tempo rozgrywki, by było jeszcze lepiej. Na razie jest całkiem w porządku, ale może być sporo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować