Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Średniowiecze w modzie - powstaje sieciowa gra podobna do Kingdome Come: Deliverance

11 postów w tym temacie

Oh ah, jaki przyjemny system kolizji, walki zależący od od od ... właśnie od czego? Od paradowania w graczy i szczęściu, bo system przeciwnika wykryje albo nie? Bardzo przyjemnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to cud miód :D Trochę dziwnie wyglądają modele postaci i zwierząt, animacja krwi też jest trochę "starodawna", ale jak najbardziej gry spróbuję na premierę, bo jest to coś, czego ominąć nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Sie moge mylic, ale tytul gry to chyba Kingdom Come, a nie Kingdome Come?
>
> Racja, poprawione, dzięki :)

To jeszcze w samym tekście popraw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) ich gra jest inspirowana produkcją pod tytułem Rust & Chivalry"
Cholercia, nie wiedziałem, że studia Facepunch i Torn Banner połączyły siły, splatając średniowieczną arenówkę, która wyszła w 2012 roku, i pełnokrwisty survival ze steamowego wczesnego dostępu w jedną grę... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nwm jak wy wszyscy tu zebrani, ale ja chciałbym w takich grach, jednak bardziej zręcznościową walkę. Nie mam pojęcia jak powinno to być zrobione, ale ten system walki czy to w przypadku WOTR czy Chivalry, albo i dawnego Mount and Blade, po prostu nie przypadł mi do gustu. Za bardzo chaotyczny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to cud miód :D Trochę dziwnie wyglądają modele postaci i zwierząt, animacja
> krwi też jest trochę "starodawna", ale jak najbardziej gry spróbuję na premierę, bo jest
> to coś, czego ominąć nie można :)


Mogę się mylić ale wydaje mi się, że jest to gra nisko budżetowa dlatego jest trochę lipna grafika.Poza tym jest to gra w wersji alpha więc trzeba jej dać troszkę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować