Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #38 - Nowy Alien, Spider-Man w Avengers, Deadpool w kinach!

20 postów w tym temacie

Z tych wszystkich informacji, chyba najbardziej ucieszyła mnie wiadomość o kolejnej części Obcego.
Niestety, równie szybko dopadły mnie obawy jak przeczytałem kto będzie reżyserem.
Dystrykt 9 to bardzo słaby film a Elizjum no cóż nie wiele lepszy, niestety.
To nie jest dobry prognostyk.

Cieszyłbym się na reboota serii Indiana Jones, zwłaszcza w takiej reżyserii.

Powrót "pająka" jakoś mnie nie cieszy zwłaszcza, że ma wrócić do szkoły.
Trzecie życie "kotleta" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" J.J. Abrams wyprodukuje biografię Thomasa Edisona. Ma on zostać pokazany jako ekscentryczny geniusz, z którym trudno się pracuje"

Złodziej nie geniusz. O Tesli by nakręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię obecną odsłonę przygód pająka. Dwójka niby nie zarobiła, ale znowu cofać pająka do szkoły? Przecież to był główny argument hejterów, a tu znowu mamy reboot. Mam tylko nadzieję, że Sinister Six i Venom jednak się ukażą, bo filmy o złoczyńcach mogą okazac się ciekawą odmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przed kręceniem kolejnego Aliena ograją Izolację ^^

Ach, i mimo, że uniwersum Marvela nie ogarniam totalnie i praktycznie nic o nim nie wiem to jednak czekam na film o Deadpool''u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 16:15, kostrowski napisał:

...

Złodziej nie geniusz. O Tesli by nakręcił.


Zabawne, że po przeczytaniu tekstu też o Tesli pomyślałem - zdecydowanie bardziej zasługuje, by o nim nakręcić film. No ale jaki reżyser, taki temat, nie żądajmy żeby p. Abrams porywał się z motyką na słońce, niech sobie kręci film o biznesmanie.

Co do reszty (to już w sumie tak ogólnie a nie konkretnie do Ciebie, no ale nie będę posta pod postem pisał :))...
W kwestii Indiego to pan S żadnym gwarantem jakości nie jest, bardzo dobrym komentarzem jest tu HISHE dotyczący "czwórki" https://www.youtube.com/watch?v=Hs8D6zwQhxs#t=64
Spider-mana bym widział w Avengersach, w końcu niby jest rezerwowym członkiem w komiksach, a ASM3 - cóż, po emo-nikt-mnie-nie-lubi-więc-pozabijam-wszystkich-Electro i Power Armor Rhino seria "lata mi kalafiorem" ((C) Harvey Bullock, Gotham).
Największe nadzieje wiążę z Deadpoolem, jeśli twórcy staną na wysokości zadania, to będzie niezła rozrywka - liczę na masę absurdalnego humoru :). (choć szczerze, o tym, że będzie film z Deadpoolem było wiadomo co najmniej pół roku temu, bodajże na na CineFix na YT wrzucili jakąś zajawkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się boję filmu z Deadpoolem. Postać jest genialna i ciężko mi wyobrazić sobie w tej roli kogoś lepszego, niż Ryan Reynolds, ale całość bardzo łatwo będzie sknocić (co zresztą już raz pokazano w Wolverinie). Ok, wiem, że od tamtej postaci się odcinają itp, ale mimo wszystko - Deadpool to nie mutasy z X-Menów czy inni Avengersi. Deadpool jest postacią bardzo specyficzną i wymaga duuuuuuużo wyczucia. W grze, na szczęście, to się udało, teraz pozostaje trzymać kciuki i mieć nadzieję, że film też będzie na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 08:37, Dumin17 napisał:

Wbijac na strone na fb [m-r]

Obiecałem ci, że jeśli jeszcze raz cię przyłapię na spamie dostaniesz bana. Widocznie jesteś niereformowalny, więc na własne życzenie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 13:51, MisticGohan_MODED napisał:

Sam już nie wiem, czy się cieszyć na myśl o kolejnej części Obcego ;/
Spider wreszcie z Marvelem (częściowo), także musi wystąpić w Avengers 2 i Captain America:
Civil War :]


Wystąpi w III fazie MCU. Faza druga jest już praktycznie zamknięta. (Avengers 2 i Ant-Man w tym roku). Dodatkowo sprawy komplikuje, że musi dostac najpierw "duży film", więc pewnie zobaczymy go za 3-4 lata. Mam nadzieje, że przed INhumans, bo jak wiadomo Peter Parker brał udział w Kree`s War. Ja mam nadzieje, że IV faza będzie prowadziła właśnie do wojny z Kree. Wszystko na to wskazuje. Kapitana Ameryke zastąpi Zimowy Żołnierz (przejmie jego strój), pojawia się Black Panther, Inhumans, dodatkowo w serialu Agenci Tarczy poruszono ten wątek... Jak dla mnie to Marvel powinien się postarać o "powrót" praw do fantastycznej czwórki np, bo oni byli ważnym składnikiem porządu po KW;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich tych filmów czekam jedynie na Jamesa Bonda i trochę na Indianę Jonesa. Reszta mnie nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 11:11, KannX napisał:

Ze wszystkich tych filmów czekam jedynie na Jamesa Bonda i trochę na Indianę Jonesa.
Reszta mnie nie interesuje :)


O Bonda się nie boję, Craig się wyrobił i na pewno da radę, ba dla mnie jeżeli zrobiłby więcej filmów niż to co ma w kontrakcie miałby szansę doścignąć niedościgniętego Connerego;)

A Indiany się boję. Raz, że aktorów tak wybitnie lekkich jak Ford jest niewielu, dwa że ani Bradley Cooper, ani tym bardziej Pratt się do nich nie zaliczają. Już prędzej widziałbym w tej roli Blooma (oczywiście pod warunkiem że trochę by zmężniał). Postać Indiany musi mieć dużo luzu, nie może być przerysowana. I o ile o Gwiezdne Wojny się nie boję (szczególnie po pozbyciu się bagażu EU), to o Indianę bardzo. I mimo iż Spielberg gwarantuje pewną jakość, to ostatnio więcej w nim Kitu niż Hitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że nie wykastrują Deadpoola jak to ostatnio zrobili. Bo jeśli to zrobią to nie ma się nawet po co do kina wybierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 10:38, Alexei_Kaumanavardze napisał:

> Sam już nie wiem, czy się cieszyć na myśl o kolejnej części Obcego ;/
> Spider wreszcie z Marvelem (częściowo), także musi wystąpić w Avengers 2 i Captain
America:
> Civil War :]

Wystąpi w III fazie MCU. Faza druga jest już praktycznie zamknięta. (Avengers 2 i Ant-Man
w tym roku).

Tzn. a Avengers 2 to pewnie pojawi się na krótko jako postać episodyczna lub po napisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2015 o 12:14, MisticGohan_MODED napisał:

Tzn. a Avengers 2 to pewnie pojawi się na krótko jako postać episodyczna lub po napisach.


Spider Man ma pojawić się w A:CW, jeszcze nawet nie wybrano odtwórcy głównej roli, pewne jest jedynie że nie będzie to ani Toby, ani Garfield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych komentarzy o Marvelu się pojawiło, że aż nie wiem, które cytować, dlatego odniosę się dość ogólnie.
Zacznę od sprawy umownej, a która ułatwia komunikację. Wielokrotnie tu czy tam pada, że Spider-Man dołączył do Marvela, takie zdanie wygląda tak, jakby nie wiem, Spider-Man przeszedł z DC do Marvela. Dlatego o wiele lepszą formą jest napisanie, że albo dołącza on do Disney''a, albo Marvel Cinematic Universe, Fox się od niego odcina, Sony zawsze mówiło o uniwersum Spider-Mana, więc kiedy powiemy, że Spider-Man dołączył do Marvel Cinematic Universe, to wszystko ma sens. ;) Taka drobnostka, a ułatwia komunikację. :P

Odnoście pojawienia się Spider-Mana w najbliższych filmach, to potwierdzono, że pojawi się on dwukrotnie, przed swoim solowym filmem. Oznacza to, że motyw genezy zostanie pominięty. Na pewno nie pojawi się on w Avengers: Age of Ultron, bo film na chwilę obecną jest już zamknięty, podejrzewam, że zmontowany czeka już na premierę, a jeśli trwają jeszcze jakieś zdjęcia, to są to co najwyżej poprawki. Na 99% pojawi się on w Captain America: Civil War i ten film, poza jednym z najciekawszych eventów wprowadzi nowego Parkera do Avengersów. Solowy film Pajęczaka na pewno nie będzie The Amazing Spider-Man 3, plany na kontynuacje tej serii padły, wraz z podpisaniem umowy między Sony i Disney''em. Nie potwierdzono też, jaki będzie nowy Parker, wszystko jednak wskazuje na to, że znowu dostaniemy nastoletniego bohatera, wiemy natomiast tyle, że na pewno nie zagra go Andrew Garfield.

Deadpool zostanie wyprodukowany na zlecenie Foxa, widać że łapią się ostatniej deski ratunku, bo kontrakt wygasa im jakoś w 2019 roku i do tego czasu muszą mieć zaplanowane wszystkie filmy i krótko po tym okresie muszą trafić do kin. Nasz dowcipny anty-bohater w wersji filmowej powstaje w dużej mierze z racji faktu, że fani domagali się takiego filmu od dawna. Mimo wszystko jednak, filmy na bazie komiksów Marvela robione przez Foxa są dla mnie o klasę słabsze, od tych, za które odpowiada Disney, owszem, X-Men: Pierwsza Klasa czy X-Men: Przeszłość która nadejdzie, to jak najbardziej udane filmy, jednak brakuje im tej mnogości różnych rzeczy, na które pozwala sobie Disney. Problem Foxa o utrzymanie licencji widać też w ruchu, który ma na celu stworzenia ich własnego uniwersum filmowego Marvela, kto więc wie, czy za rok czy dwa nie będziemy mówić o Fox''s Marvel Cinematic Universe i Disney''s Marvel Cinematic Universe. To wszystko sprawia, że jak bardzo nie cieszyłbym się na fakt, że Fox walczy, to obawiam się o jakość ich filmu. Już teraz chodzą dość głośne plotki, że Deadpool jest wstępnie krojony na trylogię, co oznacza, że producenci muszą mieć nie lada wiarę w twórców obecnej wersji filmowej. Sam pozostanę dość sceptyczny, mało wiadomo o tym filmie, Fantastyczna Czwórka uległa ''poprawności politycznej'', więc też mam spore obawy, a X-Meni, którzy są obecnie w bardzo dobrej formie, powinni w niej pozostać, ale ta jedna marka nie uratuje Foxa, jeśli Disney będzie chciał zebrać do swojego wora brakujące marki. Z drugiej strony, po tylu filmach z X-Menami nie wyobrażam sobie całkowitego odcięcia się od tych wszystkich filmów i rozpoczęcia wszystkiego na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 12:41, elmartin napisał:

Z tych wszystkich informacji, chyba najbardziej ucieszyła mnie wiadomość o kolejnej części
Obcego.
Niestety, równie szybko dopadły mnie obawy jak przeczytałem kto będzie reżyserem.
Dystrykt 9 to bardzo słaby film a Elizjum no cóż nie wiele lepszy, niestety.
To nie jest dobry prognostyk.


Nie wiem czy faktycznie oglądałeś Dystrykt 9 czy opierasz się na opiniach kolegi, którego siostry chłopak oglądał. Dystrykt 9 jest właśnie bardzo dobrym filmem, ładnie pokazującym jacy ludzie są naprawdę.
Jeśli faktycznie film oglądałeś i film Ci się nie podobał, ok, ale nie pisz, że to film bardzo słaby, gdy obiektywnie patrząc jest bardzo dobry.
Żeby daleko nie szukać: IMDB - 8/10, Rotten Tomatoes - 90%, Metacritic - 81.
Elysium nie oglądałem więc się nie wypowiem, ale oceny ma gorsze niż Dystrykt 9.
A jeśli chodzi o Obcego, to reżyser to jedna strona medalu. Bardzo ważny jest też scenariusz, a to jedna wielka niewiadoma. Mam nadzieję, że ten element będzie dopracowany.
Z tego co wiem, ma on być w pewnych elementach spójny z tym co Sir Ridley Scott pokaże w Prometeuszu 2.
Co więcej Scott będzie producentem nowego Obcego.

Czekam na premierę tak jak czekałem na premierę Alien: Isolation, z drżącymi rękami ;) Dla mnie Obcy to najlepsza seria i nie odpuszczę żadnej części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Pajączek wkroczy do MCU, na to po cichu liczyłem, ale raczej nie miałem wielkich nadziei, a tu niespodzianka! Super! Ciekawe tylko kogo obsadzą w tej roli i jaki Spidey będzie. Jeśli chodzi o poprzednie filmy to wolałem te z Tobey Maguirem, moim zdaniem dobrze oddawały to jakim był ten superbohater. Z Garfieldem obejrzałem pierwszą część, była spoko, ale nie bardzo podobało mi się, że super na siłę chcieli zrobić z tego młodzieżowy film i zrobili jakiegoś dupka-cwaniaka z Petera Parkera, którym on w sumie nigdy nie był. Oby Spidey z MCU nie przejął tych cech.

Nowy Obcy całkiem cieszy, choć nie nastawiam się na coś super :D

Reboot Indiany Jonesa to na moje kiepski pomysł - takich legend się nie rusza, boję się że wyjdzie coś pokracznego prędzej niż dobrego :/

Nowego Bonda z Craigiem mam raczej głęboko w poważaniu. Niestety prawdziwe Bondy skończyły się na Brosnanie, to co mamy teraz to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować