Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RIDE od Milestone z wymaganiami sprzętowymi

9 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Wiemy już, jaki blaszak – przynajmniej w teorii – wystarczy, aby cieszyć się płynną rozgrywką w wyścigach RIDE. Ujawnione wymagania sprzętowe są nieco od wyższe od tych, które cechują ostatnie odsłony serii MotoGP czy MXGP.

Przeczytaj cały tekst "RIDE od Milestone z wymaganiami sprzętowymi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są ok szczerze mówiąc celowałem mniej więcej coś w tych okolicach i dużo się nie pomyliłem :P
Jest dobrze jak na taką grę na prawdę w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zalecane dosyć wysokie, bynajmniej dla mnie.
Nie ważne jak wysokie są, ważne o jakie ustawienia chodzi. Jeśli to Ultra, 8xAA i FHD to nie jest źle. Te procesory raczej na wyrost, bo akurat tym jednostką nie wiadomo ile pracy nie przybędzie względem niższych ustawień, do tego dochodzi kwestia, że gra pójdzie na Jaguarze z Xbox-a, a to jednak kilka półek niżej niż Ivy Bridge 4-core.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne ok, ale zalecane to chyba jaja jakieś, w trailerach ta gra wygląda prawie tak samo jak MOTOGP14, który jak wiadomo też miał wymogi z tyłka (GTX 780 ) a chodził ładnie na kilka razy gorszych sprzętach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I7 3 gen. na równi z FX 8350, kiedy to każdy i5 juz 2 generacji ma wiekszą wydajność w grach niż ten FX? Oj widac intel dał kase twórcą gry, aby podali do wymagać idiotycznego proca. Teraz dzieci widząc że gra wymaga i7 (kij ze połowy mocy nie wykorzysta) będzie błagać rodziców "tato, tako kup mi i7!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować