Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

The I Of The Dragon

34 postów w tym temacie

Co do I of the dragon to mam jedno wielkie zastrzeżenie. Mój sprzęt z nadwyżką spełnia wymagania a mimo to gra tnie się niemiłosiernie.
A po którejś z rzędu planszy rozgrywka staje się monotonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ty znasz odpowiedź na moje pytanie?????


Mam pytanko mam ta grę no ale problem polega na tym,że podczas instalacji pisze mi,że jest błąd pliku 0/I.Czy ktoś wie co z tym zrobić bo chciałbym w nia zagrać a nie moge.Proszę o jak najszybszą odpowiedź,bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz karte graficzną. Jeśli jakis mowu model zrobiony na koncu 2005 roku a poczatkiem 2006.
To pewnie dlatego ze ta gra jest dosc stara i nie byla porgramowane a te karty nowsze. I dlatego sie tnie. bo gra nie wie co to za karta i traktuja ja jak by jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:13, Carl92 napisał:

A jaką masz karte graficzną. Jeśli jakis mowu model zrobiony na koncu 2005 roku a poczatkiem
2006.


GEFORCE 5500 WDC

Kiedyś miałam problem że mam sprzęt za słaby do grania, teraz okazuje się że mam za mocny. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ty znasz odpowiedź na moje pytanie zamieszczone 4 posty wyżej.

Bo jeśli nie to się załamię.Dognie mnie do ziemi.Ręce mi opadną i szczeka tez pproszę odpowiedz na to pytanie.

Wiem,że mogę być trochę natrętny z tym pytaniem no ale nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pirata to sie przyznawaj bo ten powód z tego wynika...
Jak nie to
Pierwszy powód Płyta moze być bardzo porysa
Drugi powód płyta moze być uszkodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie bniestety gra znudziła po drugim etapie - żebuy to było troszkę szybsze i inaczej się latało smokiem (za pomocą klawiatury , całkowicie) to gra by była ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak zrobic aby dzialaly questy bo jak jestem w samouczku nie ma misji ani niczego ... nei moge sie poruszac a w grze jak pokonaw wszystko to nic sie nie dzieje !!! przosze o pomoc ... z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:47, Bezimienny14 napisał:

czy ktos wie jak zrobic aby dzialaly questy bo jak jestem w samouczku nie ma misji ani
niczego ... nei moge sie poruszac a w grze jak pokonaw wszystko to nic sie nie dzieje
!!! przosze o pomoc ... z gory dzieki


samouczek zostaw niema w nim misji a w normalnej grze by coś sie stało musisz nabić chyba 5 lvl i dopiero dostajesz misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę sobie odświerzyć ten stary temat wychodząc z pytaniem.
Czy ktoś może poradzić coś na wyskakujący BS przy próbie wejścia do głównej mapy (tj. po naciśnięciu M)?
Nie mogę nigdzie w google znaleźć czegoś użytecznego, więc zwracam się do Was, proszę, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować